Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom ostáva pred finišom nehybné, podielovo najvyššie v sérii! Oteckovia opäť vystrelili

Oteckovia sa po čase vrátili nad 40-tku, spoločne so servismi o počasí ovládli utorok.

Za sklom ostáva aj v poslednom týždni na čele utorňajšieho večera. Seriál sa v druhej sérii usadil okolo ratingových 6 %, čo potvrdil aj tento utorok, podielovo však pre menších počet divákov pri obrazovke stúpol najvyššie v sérii výkonom 19,3 %. Najväčší víťaz bol na tom podobne ako pred týždňom, ratingovo mierne klesol s vyše 5 %, podielovo zas mierne narástol pod 17 %. Rodinné prípady neskôr večer rovnako podliezli 17 %, Heslo prepadlo s 10,5 %.

Z menších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma dosiahlo podiely vyše 6 a rovných 7 %, na podobnej úrovni sa držala aj Wau s kriminálkami, keď posilnila výkonmi dvakrát nad 6 % a raz pod 7 %. Herkules na Plus a Dajto s filmom Policajt zo škôlky boli tesne vedľa seba výkonmi tesne nad a rovných 5,5 %.

Oteckovia po čase opäť vystrelili nad rekordnú 40-tku, v utorok sa im podarilo uhrať share až 42,1 %. Ratingovo pri krajšom počasí uhrali okolo 8 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 12 %. Televízne noviny využili nábeh s podielom 31,5 %, Noviny uhrali 22,5 %. Celkovo znovu vyhrali s vyše 630-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali cez 450-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa celkovo stalo Najlepšie počasie, v komerčnej cieľovke zas najvyššie skočilo Počasie Markízy pred Oteckami a Najlepším počasím.

Čítať viac...
Nahor