Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom odštartuje ako prvá seriálová novinka Joj, stihnúť to chce ešte v septembri!

Pravú tvár či Hotel predbehne nová kriminálka.

Kým Markíza z nových pripravovaných seriálov uvedie ako prvú komediálnu novinku Atletiko Cvernofka, Joj staví najprv na značne dlhšie masírovanú kriminálku Za sklom. Potvrdil to riaditeľ televízie Marcel Grega na sociálnej sieti. Nový krimiseriál má odštartovať ešte v septembri, pričom sa tak podľa všetkého stane v posledný týždeň mesiaca. Ani v najnovších plánoch totiž seriál nefiguruje. Grega sa zároveň vyjadril, že Za sklom bude podľa jeho názoru zatiaľ najkvalitnejšou kriminálkou na Slovensku.

Za sklom vyrobila Joj v priebehu leta, vzniklo celkovo 8 epizód. Televízia pravidelne pripomína náročnosť výroby, nakrútenie jedného obrazu si podľa všetkého vyžadovalo dosiaľ najviac času z doterajších seriálov Joj. Zaujať má aj samotná obrazová kvalita, seriál je nakrúcaný na filmové kamery.

Od jesene už aj prostredníctvom televíznej obrazovky na Kolibu prestupuje Tomáš Maštalír, ktorý skončil v Búrlivom víne. Spoločne s ním prijali ponuku do seriálu aj Ján Koleník, Jiří Bartoška, Kamila Magálová, Ľuboš Kostelný, Juraj Loj či Milan Ondrík.

 

Čítať viac...
Nahor