Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom odštartovalo víťazne, Joj aj so spravodajstvom vyhrala večer! Ostrov hlboko

Búrlivé víno po utorňajšom náraste spadlo znovu do podpriemeru.

Aj v prvú stredu bez Talentu ostala Joj víťazom večera. Výrazne promovaná kriminálna novinka Za sklom pri štarte uspela, keď podľa našich informácií dosiahla rating 8,4 % s podielom 24,5 %. Joj prišla v stredajší večer s výraznou žánrovom obmenou, keď po rodinnej šou stavila na akčný drsnejší seriál. Zábave ostala verná Markíza s Hornou Dolnou, ktorá potvrdila minulotýždňové čísla, v podieli jej to vynieslo hodnotu pod 23 %. Ostrov už opäť neuspel, prepadol s podielom pod 15 %. Kosti mali ísť k priemeru stanice cez 15-tku. Televízie večer ovplyvňovala Liga majstrov na Jednotke, v komerčnej cieľovke uhrala podiely okolo 8 a 11 %.

Na menších po stabilne silných Profesionáloch, ktorí sa dostali cez 8 %, stabilne uspeli aj Vymenené životy, uhrali 7,5 a tesne cez 9 %. Zdrojový kód na Plus sa dostal cez 6 %, Gunman: Muž na odstrel na Dajto uhral len cez 3 %. Wau si drží nadpriemerný prime-time, keď ju nahor ťahá Súdna sieň od podvečera, darí sa aj kriminálkam, Vtierka Castle aj kriminálky CSI šli medzi 3 – 4 %.

Podvečer sa do čela vrátila Moja mama varí lepšie ako tvoja, uhrala vyše 19 %. Búrlivé víno sa dostalo cez 18 %. Televízne noviny prekročili 26 %, ratingovo sa ich držali Krimi aj Noviny, ktoré mali nakoniec v súčte viac divákov, v podieli dosiahli 26,5 %.

Čítať viac...
Nahor