Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom lídrom aj s druhou časťou, drží divákov! Divoký podvečer teraz vystrelil nahor Moju mamu

Markíza si pomáhala zdvojením Hornej Dolnej.

Kriminálka Za sklom Joj zatiaľ vychádza. Seriál si drží nadpriemerný počet divákov aj pozíciu lídra, keď jeho druhú časť malo sledovať 8,1 % divákov s podielom 23,5 %. Horná Dolná vo svojej repríze nebola opäť ďaleko, do nadpriemeru sa ale dostala až neskôr večer. Na stredy ju Markíza povolala, aby vykryla neúspech Ostrova, pričom posledne tak musela urobiť až dvakrát. Reality šou totiž prepadávala v stredy aj po pol desiatej a Markíza už nevydržala do budúcotýždového nástupu Chart Show a Ostrov Hornou Dolnou vytlačila až ku 23. hodine.

Horná Dolná najprv mala uhrať okolo 21 %, s druhou časťou už bola o niečo vyššie. Presný výsledok však nie je známy, v súvislosti s úmrtím prvého prezidenta Slovenskej republiky Michala Kováča totiž zaradila Markíza do neskoršieho večerného programu dvojicu krátkych Mimoriadnych správ v brejkoch Hornej Dolnej. Ostrov odsunutý do noci mal ísť cez 21 %. Finále 11. série Kostí sa dostalo len ku 13 %.

Na menších štartovali večer najvyššie Profesionáli, vystrelili ku 8 %. Nasledujúci Vinári už podliezli priemer stanice s podielmi nad a rovné 3 %. Vymenené životy držia silnú pozíciu, v stredu šli nad 7 a 10 %. Dannyho jedenástka na Dajto zas uhrala vyše 6 %. Kriminálky CSI na Wau sa dostali okolo a nad 3 %.

Nestabilné čísla peoplemetrov pokračujú podvečer. Situácia medzi Búrlivým vínom a Mojou mamou je čoraz premenlivejšia, keď po utorňajšom vyše ratingovom náraste denný seriál na ďalší deň viac ako rating stratil a prepadol s podielom takmer 17 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja zas výrazne rástla, atakovať mala 22 %. Televízne noviny šli pod 27 %, Noviny zas pod 25 %.

Čítať viac...
Nahor