Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom drží úroveň z predošlého týždňa, poobede valcoval aj posledný zápas Slovákov!

Slováci sa rozlúčili s Majstrovstvami sveta posledným zápasom, podľa očakávania dosiahol najnižšiu sledovanosť. Dokázal však valcovať.

Za sklom vo svojom treťom týždni vysielania drží nárast čísel z predošlého týždňa. V poradí piatu časť druhej série si malo pozrieť 6,1 % divákov, čo seriálu prinieslo podiel 17,5 %. Najväčší víťaz si oproti minulotýždňovému prepadáku polepšil o približne pol ratingu na 5,6 %, podielovo rástol no ostal neúspešný s vyše 16 %. Programy v druhom večernom pásme tvrdo prepadli. Dvojka v tom čase odvysielala atraktívny hokejový súboj Švédska s Ruskom, podielovo sa hýbal okolo 11, 13,5 a 19,5 %.

Z ďalších menších staníc uspel Marťan na Plus s podielom až pod 9 %, Wau s kriminálkami dosiahla podiely pod 5, takmer 4 a vyše 4 %. Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo medzi 4 – 5 %, Dvojičky na Dajto šli pod 4 %.

Popoludní prebehol posledný zápas slovenskej reprezentácie na hokejových Majstrovstvách sveta. Zápas Slovenska proti Bielorusku o česť, keď bolo o postupujúcich v našej skupine už rozhodnuté, pritiahol značný počet divákov, po tretinách vyše 390, 505 a 600-tisíc divákov. Podiely sa hýbali okolo 33, 37,5 a nad 38 %. Komerčné stanice sa podvečer hýbali medzi 10 – 12 %. Hokeju Slovákov sa na diaľku už podarilo priblížiť spravodajstvu Joj, keď si Noviny pozrelo celkovo cez 530-tisíc divákov, Najlepšie počasie až 560-tisíc. Správy Joj v komerčnej cieľovke podielovo uhrali 22 %, Televízne noviny sa dostali pod 26 %. V celkovom publiku však zaostali so 460-tisíc divákmi. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stala tretia tretina hokeja.

Čítať viac...
Nahor