Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom čoskoro do finále, nový seriál ho nenahradí! Kedy prídu Hotel a Pravá tvár?

Osemdielna kriminálka sa blíži do finále.

Jeden z najdrahších seriálových projektov Joj čakajú posledné časti. Kriminálka Za sklom má pred sebou posledné dve epizódy, pričom je už známe, čo ju v druhej polovici novembra nahradí.

Po odhalení ďalších pripravovaných seriálov Hotel a Pravá tvár sa začalo hovoriť o tom, že jeden z týchto romantickejšie ladených projektov Joj túto jeseň vytiahne. V posledných týždňoch malo byť pravdepodobnejšie nasadenie Hotela, v ktorom jednu z hlavných postáv stvárňuje aj bývalá tvár Markízy, Milo Kráľ. Momentálne sa však zdá, že Joj už do konca roka ďalší seriál nerozbehne.

Televízna dvojka od stredy 23. novembra avizuje miesto Za sklom filmy, ako prvú by mala nasadiť komédiu Divé svine. Joj si tak podľa všetkého ponechá oba seriály do budúceho roka a nebude ich otvárať pred koncom tejto sezóny. Na ich vysielanie pred vianočnými sviatkami by mala len mesiac.

Hotel aj Pravá tvár sú nové seriály, na ktorých sa podieľa aj kreatívna producentka, Danica Hričová. Po Zoo a Divokých koňoch sa oba pripravované projekty majú vyrábať už v exteriéroch. Joj aktuálne vyzdvihuje úroveň svojej seriálovej tvorby, stavia už na kratšie série vo filmovej kvalite. Kontrastom k týmto sériám bude Panelák, nakrúcať by sa mal opäť v ateliéroch.

Čítať viac...
Nahor