Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Z víkendových filmov najvyššie premiéra Úsvit planéty opíc, Joj opäť vyhrala týždeň v prime-time! Markíza rástla

Markíza po zmene letného programu a odsune Búrlivého vína porástla, stále sa však hýbe okolo úrovne spred pár mesiacov, kedy pociťovala oslabenie po odchode z DVB-T.

PIATOKVšetko, čo mám rád ostáva piatkovým lídrom, šou nezatlačil ani Kameňák! Joj večer vysoko

SOBOTA: So sobotným programom sú už niekoľko týždňov komerčné televízie vlažné a bolo tomu tak aj teraz. Večer vyhrali Dospeláci na Markíze, ktorí dosiahli na share 18,5 %, Misia: Prezident na Joj uhrala 15 %. Opäť sa darilo Záhadám tela, ktoré na Jednotke pokračujú aj v lete, prekročili 14 a atakovali 20 % (12 – 54/12+). Vysoko bola Plus s filmom Stalingrad a podielom pod 9 %, Knight Rider na Dajto stúpol na podiely cez 5 %. Tieň minulosti na Doma podliezol 5 %, Inkognito na Wau zas 2 %.

Joj o rating vyhrala s hlavným spravodajstvom, v podieli Noviny prekonali 25 %, Televízne noviny sa dostali len cez 21 %. Najsledovanejším programom dňa sa stali Dospeláci, v celkovom publiku dominovali Noviny.

NEDEĽA: S nedeľnými filmami si televízie pozície vymenili. Joj vyhrala s premiérou Úsvit planéty opíc, ktorá prekonala 6 ratingov s podielom pod 22 %, Útok na Biely dom na Markíze podliezol 20 %. Darilo sa opäť Plus, Zoznamka podliezla 8 %, Velvet na Doma sa hýbal nad 3 a tesne nad 5 %. Žandár v New Yorku na Dajto o málo prekonal 4 %, CSI New York na Wau sa hýbalo okolo 3,5 a 4 %.

Horná Dolná podvečer získala share takmer 19 %, Nové bývanie Dizajn atakovalo 17 %. S náskokom dvoch desatín vyhrali súboj večerných spravodajstiev Televízne noviny, v podieli zaznamenali 25,5 %, Noviny pod 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách suverénne stalo Najlepšie počasie.

Markíza po zmenách programu a odsune Búrlivého vína porástla medzitýždenne v prime-time o približne 1,5 podielového bodu s výkonom okolo 19 %. Joj bola lídrom s náskokom vyše podielového bodu. Celodenne ostáva jednotkou Markíza, minulý týždeň vyhrala o tri body.

Čítať viac...
Nahor