Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Z Rexa sa stáva najväčší neúspech Markízy! Padol aj za Pevnosť Boyard, Inkognito potvrdilo nárast

Markíze od uvedenia Hornej Dolnej nevyšiel žiadny seriál, v podpriemeroch sa usádza aj jesenný ťahák Rex.

Slovenský Rex je pre Markízu ďalším sklamaním z jej najdrahšej sezóny v histórii. Od lokálnej adaptácie kultového krimiseriálu očakávala nemalé nadpriemery, ktoré však dokázala naplniť len úvodná a sčasti druhá časť. Od tretej seriál spadol do podpriemeru, ktorý tento štvrtok ešte prehĺbil. Ratingovo padol aj za stredajšiu Pevnosť Boyard, keď ho malo sledovať len 6 % divákov s podielom takmer 17 %. Rex sa tak začína dostávať na úroveň vlažného výkonu utorňajšieho Nikto nie je dokonalý, z pôvodných hlavných programov komerčných staníc ostáva najhlbšie Take Me Out.

Inkognito potvrdilo minulotýždňové posilnenie, tesne malo ísť nad 8 ratingov s podielom takmer 23 %. Vo vedení ostala Joj aj so Sedem pri podieli nad 18 %, Markíza s Farmou šla nad 17 %. Nebezpečné vzťahy mali uhrať len okolo štrnásť percent. Zlaté časy na Jednotke sa podielovo hýbali na 8,5 a pod 12 % (12 – 54 / 12+), dokumentárna séria Súmrak bossov sa hýbala pod 9 a 10 % (12 – 54 / 12+).

Medzi menšími Profesionáli na Plus uhrali 7 %, Prometheus šiel na 6 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala pod 6 a 7 %, film Ťažko ho zabiť na Dajto sa dostal pod 6 %. Wau s kriminálkami šla najprv na 3 %, dvakrát sa následne dostala nad 4 %.

Podvečerné Rodinné prípady uhrali vyše 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas vyše 16 %. Televízne noviny podliezli 25 %, Noviny s tesným ratingovým náskokom v podieli dosiahli 23,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie, u mladšieho publika ho tesne nasledovalo Inkognito.

 

Čítať viac...
Nahor