Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Z novej Farmy vyrastie salaš, farmári s extrémnymi podmienkami! Takto vyzerá statok deviatej série

Reality šou už v minulosti hlásala návrat ku tradíciám, teraz sa odohrá v mieste spojenom s legendárnym Jánošíkom.

Deviata Farma sa náhle blíži do vysielania. Markíza napriek výrobe reality šou neavizovala klientom novú sériu v jesenných plánoch a nezaradila ju ani do oficiálneho programu, no nakoniec ju doň vsunula programovou zmenou. Odštartuje už klasicky vo štvrtok, predstavovací diel uvedie 7. septembra o 22:15.

Farma 9 bude spojená so slovenskými tradíciami. Markíza našla schátraný statok, z ktorého dnes stojí iba torzo, medzi Terchovou a Zázrivou, novú sériu tak bude spájať s so slovenskou legendou Jurajom Jánošíkom. Televízia opäť avizuje „extrémne“ podmienky a výzvu pre farmárov, ktorí po príchode na statok nájdu iba domček farmára týždňa a holú kuchyňu bez stien. 

V spojení so slovenskými tradíciami sa budú musieť farmári opäť popasovať s ovcami. Markíza ich po piatej sérii, v ktorej spôsobili súťažiacim veľké problémy, vracia do deja. Z farmárov sa tak stanú pastieri a zo statku salaš, na ktorom nebudú chýbať bryndzové halušky, oštiepky, oživenia sa dočkajú staré výrobné procesy produktov, ktoré si budú musieť súťažiaci osvojiť.

farma-9_2 farma-9_5 farma-9_4 farma-9_3

Foto: Markíza

 

Čítať viac...
Nahor