Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s problémom, unikajú nové diely jej najväčších klenotov! Susedia či Oteckovia sú vonku aj deň vopred

Diváci na nové časti aktuálne najsledovanejších programov nemusia čakať až do ich vysielania v televízii.

Nové diely najobľúbenejších programov na trhu ich diváci môžu sledovať v predstihu. Na internetových stránkach, ktoré pravidelne mimo spolupráce s televíziami uploadujú epizódy mnohých slovenských seriálov, sa ešte pred odvysielaním na obrazovke objavujú premiérové časti Oteckov či Susedov, ktoré sú online niekedy aj deň pred ich odvysielaním. Na situáciu nás upozornil náš pravidelný čitateľ.

Portály spravidla nahrávajú a zdieľajú videá priamo z oficiálnych stránok televízií. Aj v prípade Susedov a Oteckov ide o verzie epizód, ktoré Markíza nahráva do svojho videoarchívu. Epizódy tak, podľa všetkého, unikajú z jej webu, prípadne z platformy Voyo.sk, kde sa objavujú predčasne. Od včera je na jednej zo stránok dostupný napríklad aj dnešný diel Oteckov.

Oteckovia a Susedia sú pritom aktuálne najväčšie klenoty Markízy, ktoré jej prinášajú najvyššie ratingy, a teda ťahajú nahor aj jej zárobky. Únik epizód vopred televíziu vôbec nemôže tešiť, nakoľko medzi divákmi, ktorí sa k nim na internete vedia dostať, môžu byť aj majitelia peoplemetrov.

Markíze sa pritom stalo už niekoľkokrát, že sa omylom v jej videoarchíve objavili ešte neodvysielané nové časti programov. Udialo sa tak nedávno napríklad aj pri Dobre vedieť. V tomto prípade však unikajú aj epizódy, ktoré omylom publikované na webe neboli.

Čítať viac...
Nahor