Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Z Dámy v závoji už hit nebude! Divoké kone opäť lídrom, Markíza napodobnila Joj

Líder aj v stredu vyskúšal zaradiť tretí brejk do Búrlivého vína ako to pred tým robila pri Divokých koňoch Joj.

Priam identické nastavenie predviedli hlavné komerčné stanice v utorok aj v stredu. Markíza pred dvomi dňami odštartovala svoju júnovú novinku Dáma v závoji, pri čom pri tejto príležitosti zamiešala brejkmi. O jeden viac ich museli zniesť diváci Búrlivého vína, pričom kým v utorok spravila Markíza z tretej pauzy minibrejk, v stredu už odvysielala reklamnú prestávku v plnej dĺžke. Ide pri tom o identické nastavenie, aké v predchádzajúcich týždňoch skúšala v niektorých dňoch Joj.

Nadĺžená stopáž Búrlivému vínu pomohla, keď po skončení Divokých koní seriál lídra výraznejšie rástol, podľa našich informácií to stačilo celkovo na rating 6,9 % s podielom 23 %. Divoké kone si udržali aj po utorku náskok a znovu vyhrali, tento raz s väčším odstupom, keď ich sledovalo 7,4 % divákov s podielom 24,3 %.

Dáma v závoji sa aj pri druhej časti mohla tešiť z prítomnosti len jedného prerušenia reklamou, na výsledku sa to však nepremietlo, keď ju sledovalo cez 5 % divákov s podielom 20,3 %. Panelák musel prerušení zniesť viac, uhral podobný výsledok, keď uhral 18,5.

Z menších staníc bola večer znova na vrchole Plus, Profesionáli uhrali 8 %, Znamenie beštie 6 %. Dajto s filmom Prepadnutie vo vzduchu prekročilo 5 %. Mentalista Domy sa v stredu usadil nad štyrmi percentami, Zakázaná láska popri poklesu Dámy v závoji podrástla k 5 % a s druhou časťou atakovala 8 %. Kriminálky vychádzajú Wau, CSI Miami uhrala 3 %, Vtierka Castle tesne nedosiahla na 4 %.

Čítať viac...
Nahor