Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Winnetou napriek poklesu stále vysoko, Jednotka vedľa komerčných staníc! Markíza opäť valcovala podvečer

Winnetou je na Jednotke hitom.

Remake klasiky Winnetou Jednotke funguje. Druhý diel oproti prvej časti síce nemálo stratil, keď z hodnoty nad 530-tisíc klesol na vyše 450-tisíc divákov, stále však RTVS priniesol vysoký podiel cez 20 %. U mladších rating atakoval 7 % s podielom pod 18 %. Kým v 12+ bola Jednotka opäť lídrom, v 12 – 54 sa dotiahla na komerčné stanice. Tesne vpredu bola Markíza s Podfukármi, ktorí mali prekročiť 7 ratingov a tesne podiel 19 %, Plán hry na Joj sa škriabal na ratingových 7 % s podielom takmer 19 %.

Na menších sa najviac darilo Bojovníkom severu na Plus s podielom pod 5 %, Čierny úsvit na Dajto šiel po 4 %, Láska na karí na Doma uhrala len 3 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali pod 3 %.

Podvečer znovu vystrelila Markíza s ďalšou klasickou komédiou Jak dostat tatínka do polepšovny a podielom 31 %. Výrazne tak opäť pomohla Televíznym novinám, ktoré tesne 31 % prekročili. Stali sa k tomu najsledovanejším programom dňa a od nástupu sviatkov sa vzdialili Novinám Joj. Tie dosiahli share pod 26 % napriek tomu, že tvrdo prepadla podvečerná komédia Marmaduke s podielom len pod 9 %. Vyššie bola aj Jednotka s rozprávkou O 12 mesiačikoch a podielom cez 12 % u mladších divákov.

Čítať viac...
Nahor