Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Wau upravuje letné plány: Obmedzí plánovanú Vdovu, podrží stabilné okno s kriminálkami!

Ženská stanica Joj sa oproti pôvodným aj oficiálnym plánom mierne zmení, ešte viac sa priblíži štruktúre z jari.

Kriminálky niekoľko rokov úspešne fungovali na Plus a teraz ťahajú nahor aj Wau. Stanica od začiatku tohto roka pravidelne ponúka dvojslot kriminálok, ktoré nakoniec v lete nepreruší. Joj poupravuje prezentované plány a nakoniec aj v júli ponechá v programe po pol ôsmej akvizičnú kriminálku.

Wau aj podľa potvrdených plánov rátala od pondelka do štvrtka ako hlavným programom reprízou pôvodného seriálu, vybrala si Vdovu. Tú bude nakoniec ponúkať len v pondelky v dvoch častiach za sebou. V utorky až štvrtky ostáva v programe CSI Miami, ktoré aktuálne dosahuje výsledky okolo 2 – 2,5 podielu. Priemer Wau je v súčasnosti na úrovni cca 2 %. Stanica počas jari v tomto čase súperí najmä s Domou, ktorá úspešne vysiela Mentalistu. Pre leto sa však stanica rozhodla prerušiť budovaný krimi slot o 20:30 a nasadiť doň Hriešny zoznam.

Aj o 21:45 bude Wau pokračovať v krimi okne, ako už aj skôr odhalila, ponúkať bude pôvodnú kriminálku Dr. Ludsky. Po aktuálnej zmene seriál zmizne z pondelka. Z prvých plánov bolo tiež jasné, že z času okolo 22:30 sťahuje stanica Nákupné maniačky. Vysúva ich do skoršieho prime-time okna okolo 19:45. Namiesto nich bude vysielať kriminálky Vtierka Castle a Life.

Podvečer sa do štruktúry stanice po čase vráti niekdajšia relácia z hlavnej Joj Chutíš mi, vysielať ju bude o 18:40. Počas letných podvečerov by mohlo ísť o jedinú podobnú reláciu. Podľa prvých neoficiálnych plánov chce totiž Doma od druhého júlového týždňa v čase o 19:30 prerušiť reprízovanie šou Bez servítky a nasadiť doň kriminálku Šiesty zmysel. O 17:15 budú na Wau pokračovať reprízy starého Paneláku, ktorý sa tak po skončení vysielania bude objavovať už len na menšej stanici.

Čítať viac...
Nahor