Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vzniká ďalšia pieseň pre seriál: Kukučka zlákala Elán, koho presvedčili Dvojičky?

Zoznam piesní napísaných pre konkrétny seriál sa rozširuje.

Obe komerčné seriálové novinky tejto jesene so sebou prinesú aj nové skladby, ktoré vznikajú špeciálne pre seriál. Markíza sa v prípade Kukučky pochválila nemalým úspechom, keď jej titulnú skladbu naspievala skupina Elán. Pieseň s názvom Prístav nádeje bola zložená priamo pre seriál. Televízia z nej zatiaľ ponúkla len ukážku v podobe televíznej upútavky.

Ukážka z piesne Prístav nádeje v upútavke na Kukučku

Svoju skladbu bude mať aj komediálna novinka Andyho Krausa, Dvojičky. Seriál zatiaľ na svoj štart čaká, tvorcovia už majú výrobu za sebou. V súčasnosti pritom neprebiehajú len postprodukčné práce ale aj nahrávanie titulnej piesne pre seriál. O tú by sa mala postarať ďalšia z najpopulárnejších kapiel u nás – skupina Vidiek.

Iba prednedávnom zložil aj nahral úvodnú skladbu k vidieckemu komediálnemu seriálu Kuko z Horkýže slíže. Jeho pieseň k jarnému hitu Horná Dolná zaznamenala úspech a prispela k úspechu seriálu. Titulná skladba vyšla Markíze aj v prípade predchádzajúceho komediálneho fenoménu – seriálu Susedia. Pre tých zložil aj nahral pieseň Ešte stále som tu ja Pavol Habera.

Titulná skladba Horná Dolná k seriálu Markízy

Pieseň Ešte stále som tu ja k seriálu Susedia

Čítať viac...
Nahor