Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Výroba X Factoru aj Hlasu štartuje! Pozrite si prvé fotky scény jojkárskej šou!

Výroba kastingových dielov jarných speváckych šou Hlas Česko Slovenska a X Factor dnes štartujú. S natáčaním začínajú Markíza s Novou a Joj s Primou v rovnaký deň (pondelok 3.2.), pričom  televízie si bratsky rozdelili miesta výroby. Prima sa opäť prispôsobila Joj a X Factor sa natáča v Bratislave, konkrétne v Inchebe, Markíza zas tradične vycestovala do Prahy.

Kým Hlas Česko Slovenska má za sebou už jednu sériu a diváci vedia, čo od lokálnej verzie očakávať, X Factor slovenskí diváci poznajú len zo zahraničných verzií, hlavne z Ameriky a Británie. V oboch krajinách má X Factor veľkolepé rozmery a veľké očakávania aj v rámci výpravnosti šou sa bude snažiť naplniť podobne ako pri Česko Slovensko má talent režisér projektu Jeffo Minařík.

Prvé zábery scény kastingových kôl X Factoru naznačujú, že by sa mu to mohlo podariť. Scéna z prvých záberov kopíruje tú zaužívanú zo zahraničných verzií, pričom tak, ako je tomu pri tejto šou zvykom, speváci prejdú prvým sitom nielen pred porotou, ale aj divákmi. Pozrite si prvé fotografie kastingovej scény X Factoru.

Čítajte viac:
Markíza a Nova angažujú aj Daru Rolins! Spolu sedem celebrít ich bude stáť neuveriteľný honorár!
Porota X Factoru je známa! Mená sú prekvapením!

x factor 2

x factor 1

Čítať viac...
Nahor