Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vypadnutý finalista vyzradil zákulisné informácie z Farmy! Markíza omylom odhalila, kto skutočne v šou skončí (aktualizované)

Vyradený súťažiaci sa mal podeliť o priebeh najbližších dvoch týždňov na Farme, porušil by tým vážne zmluvu. Aktualizácia.

Ešte pred štartom jedenástej série reality šou Markíza priniesla informáciu o tom, že túto sezónu bude Farmu nakrúcať netradične. Minimalizovať chcela prítomnosť štábu a nakrúcanie čo najviac priblížiť dátumu vysielania, kým v minulosti predtáčala reality šou tri až štyri týždne vopred.

Aktuálne dramatické udalosti na statku, po ktorých došlo k vyradeniu farmára však ukázali, že Markíza Farmu nakrúca s podobným predstihom ako v minulosti. Incident s napadnutím sa na obrazovky dostal o tri týždne odo dňa, keď ho Markíza vypustila do médií. Tie o ňom informovali len deň po tom, čo sa na statku udial.

Vďaka tomu sa teraz dostali na verejnosť zákulisné informácie o priebehu najbližších týždňov na Farme. Rovno na Wikipedii sa objavila tabuľka s menami farmárov týždňa, sluhov aj vypadnutých pre najbližšie dva týždne, pričom informácie z tabuľky sa začínajú potvrdzovať. Z Wikipedie bola stiahnutá do pár hodín od zverejnenia.

Informácie mal vyzradiť čerstvý ex-farmár, ktorý pravdepodobne v šou ešte oficiálne v rámci televízneho vysielania súťaží. Ak by si televízia tieto indície potvrdila, šlo by o zásadné porušenie zmluvy, ktoré Markíza s farmármi uzatvára. Súčasťou dohody je aj vyhýbanie sa pobytu na verejnosti a zdieľaniu súkromných fotografií či statusov na sociálnych sieťach v prípade vyradenia, a to do momentu, kým k vypadnutiu nedôjde aj na obrazovke.

Tabuľka sa na verejnosť dostala ešte pred odvysielaním incidentu, po ktorom došlo k vyradeniu súťažiaceho Mateja Jurkoviča, pričom obehla aj niektoré weby. Prezradila, že sa náhradným farmárom týždňa stane Iveta Maaszová a slúžkami Nicoletta Tóthová a Vladimír Hudáček, k čomu aj došlo. Práve Tóthová je zároveň zvolená za prvú duelanku, pričom si do súboja má zobrať Kristínu Lengyelovú, pre ktorú to má byť posledný týždeň na farme. Zároveň si má iba o týždeň predĺžiť pobyt aj samotná Tóthová. Či sú však údaje pravdivé, nie je potvrdené.

Aktualizácia: Markíza mohla aktuálne nechtiac vyvrátiť informácie z tabuľky, ktorá sa šíri sociálnymi sieťami. Omylom zdieľala článok, ktorý chcela pravdepodobne zverejniť až po skončení duelu, na základe ktorého by už tento týždeň v Dueli vypadla Nicoletta Tóthová. Potvrdili sa však informácie, že si do duelu Nicoletta zvolila Kristínu Lengyelovú.

Markíza mohla omylom vyzradiť, kto skutočne tento týždeň v šou vypadne

Na Wikipediu sa ešte pred týmto týždňom dostala tabuľka, ktorá sa dnes šíri sociálnymi sieťami

Čítať viac...
Nahor