Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Vymenené životy so slovenským dabingom: Ktorí herci prepožičajú hrdinom svoj hlas?

Doma už od augusta začne vysielať novú tureckú telenovelu Vymenené životy a už tradične nejedného diváka zaujíma, ktorí slovenskí herci budú dabovať seriálové postavy.

Hlavnú hrdinku, ktorou je Dilara Terzioglu (Ebru Özkan), bude v slovenskom znení dabovať Lenka Košická. Jej hlas môžete poznať napríklad z telenovely Divoký anjel, kde dabovala Adelinu (Linu) de Solovú alebo z krimiseriálu Vtierka Castle, v ktorom jej hlas nosí hlavná vyšetrovateľka Kate Beckettová.

Neprehliadnite: Novej telenovele Vymenené životy Doma verí, odvysiela ju v lepšom čase!

Dilarinu lásku, ktorou bude Cihan Gürpınar (Erkan Petekkaya), zas nadabuje Marek Ťapák. Ten svoj hlas rovnakému hercovi prepožičal aj v telenovele Dila. V ďalších úlohách sa predstavia aj hlasy hercov Zuzana Kyzeková, Miroslava Belancová či Michal Hallon. Informoval Slovenský dabing.

O telenovele Vymenené životy
Životy dvoch ľudí z rozdielneho prostredia pretína nehoda. Gülseren (Nurgül Yeşilçay), mladé krásne tehotné dievča žijúce na chudobnej periférii Istanbulu, zrazí auto a tak je privezené do najbližšej nemocnice, kde nakoniec porodí. Medzitým Dilara (Ebru Özkan), žena bohatého istanbulského podnikateľa, rodí v tej istej nemocnici. Pre podobnosť ich priezvisk dôjde k nešťastnej zámene bábätiek. Dievčatá Hazal a Cansu žijú v odlišných svetoch, než by mali, no jedného dňa sa ich príbehy prepoja.

Seriál pochádza od tvorcov telenovely Tisíc a jedna noc či seriálu Láska a trest. V hlavných úlohách sa stretnú Nurgül Yeşilçay (Yasemin z Lásky a trestu) a charizmatický Erkan Petekkaya (Riza z Dily).

Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor