Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Výmena programov Markíze nevychádza, MasterChef tvrdo prepadol! Dobre vedieť nestúplo

Joj ostáva aj naďalej vo štvrtky pred Markízou.

Lídrovi štvrtková výmena programov ovocie nepriniesla. Dobre vedieť! dosiahlo podobný share ako v utorok pod úrovňou 20 %, pričom MasterChef prepadol v neskoršom čase o 21:30 ešte hlbšie s podielom len cez 14 %. Oba programy ovplyvňoval aj futbal, keď zápas Nemecka a Poľska dosiahol v 12 – 54 podiely cez 17 a 24 %. Joj si však udržala štandard, keď bola lídrom s Našimi, ktorí síce klesli, boli ale stále nadpriemerní s podielom vyše 23 %, Inkognito sa dostalo pod 20 %.

Z menších staníc začala večer najvyššie Plus s Hoď svišťom a podielom tesne nad 6 %, film Po stopách zabijaka šiel nad 4 %. Monk sa dostal na Doma nad 5 %, Dr. House cez 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa už opať prekročil päťku. 7 sekúnd na Dajto atakovalo 4 %, kriminálkam CSI na Wau sa darilo s podielmi 3,5 %.

Podvečer vyhrala Moja mama varí lepšie ako tvoja, aj keď s podielom 16 %, Susedské prípady sa dostali len na 15 %. Bral opäť futbal, tentokrát zápas Ukrajina – Severné Írsko na Dvojke s podielmi v komerčnej cieľovke 13,5 a cez 15 %. Druhý polčas už prekrýval hlavné spravodajstvá, Televízne noviny spadli s podielom nad 23 %, Noviny majú popri futbale slabé obdobie, opäť sa dostali len nad 20 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, Joj bola aj tento štvrtok lídrom v prime-time. Podarilo sa jej to aj ako skupine.

Čítať viac...
Nahor