Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vylomeniny bez Rozborila skončili fiaskom: Markíza už rozhodla o ich budúcnosti!

Jedna z najznámejších slovenských šou na Veľkú noc ožila, Markíza si jej novú podobu otestovala v špeciáli.

Počas veľkonočných sviatkov sa na obrazovky vrátila legendárna značka Markízy, Vylomeniny, ktoré si však atmosféru z minulosti do novej podoby nepriniesli. Televízii sa nepodarilo formát oživiť tak, ako si predstavovala a pokus jej nevyšiel.

Vylomeniny vrátila v jeden z top dní roka, počas Veľkonočného pondelka, ktorého sa stali hlavným programom. Šou, v ktorej Vila Rozborila nahradil redaktor Ján Tribula, uhrala podiel len 16,2 % a stala sa trojkou večera.

Markíza sa netajila tým, že formát na Veľkú noc testuje špeciálom a ďalšie časti plánovane do programu nezaradila. Podľa zákulisných informácií televízia po neúspešnom štarte nenaplánovala výrobu ďalších častí, čo potvrdzuje aj Pluska. Markíza nepokračuje v natáčaní Vylomenín, teda aspoň o tom nevieme, že by plánovala točiť ďalšie časti,“ cituje portál svoj zdroj.

Markíza sa takto poučila z minulosti, kedy dopredu vyrobila nemalé množstvo epizód nových programov, ktoré však už od štartu prepadli. Predtočený takto mala aj Kávomat, Koleso šťastia či Divoký Zapadákov, ktorý dokonca už v čase neúspešného vysielania ešte dorábala.

Televízia nad Vylomeninami ale palicu definitívne nezlomila. Samotný formát považuje za dobrý, pričom v ňom naďalej vidí potenciál. Projekt tak necháva otvorený a chce sa k nemu vrátiť. „Vylomeniny sa nakrúcal vyslovene ako veľkonočný špeciál. Je to však formát spätý s Markízou, a preto s ním do budúcnosti počítame,“ povedala pre Plusku hovorkyňa Markízy, Tatiana Tóthová.

Čítať viac...
Nahor