Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Výkyvy pokračujú: Nikto nie je dokonalý po top výkone spadlo, stratilo aj O 10 rokov mladší!

Televízie sú každý týždeň svedkami iných čísel pravidelných programov.

Kým pred týždňom Nikto nie je dokonalý dosiahlo na jeden z najlepších výkonov, teraz padlo na druhý najhorší. Zábavná šou medzitýždenne stratila vyše dva ratingy, keď ju sledovalo 6,5 % divákov, pričom v podieli atakovala 19 %. Markíze zas o menej než rating spadlo O 10 rokov mladší, ktoré atakovalo päť ratingov a podiel takmer 14 %. Kým Markíza a Joj tento utorok strácali, ostatné stanice nerástli. ČT šport a Digi Sport však vysielali prvý semifinálový súboj Ligy majstrov, kam sa časť divákov mohla presunúť.

Z ďalších programov Farma podliezla 21 %, Milujem Slovensko dosiahlo na 10 a na vyše 11 % (12 – 54/12+). Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna na Plus uspelo s podielom pod 8 %, Vymenené životy na Doma šli cez 7 %. Nekonečná láska následne atakovala 5 %, snímka Tango a Cash na Dajto dosiahla share pod 6 %. Wau sa s Kosťami a CSI Las Vegas hýbala pod a nad 3 %.

Podvečer hlavné televízie taktiež strácali. Rodinné prípady šli cez 17 %, dvojkou bolo 5 proti 5 s podielom vyše 15 % v komerčnej cieľovke. Moja mama varí lepšie ako tvoja skončila až ako trojka s výkonom iba pod 12 %. S hlavným spravodajstvom bola v oboch cieľovkách lídrom Joj, Noviny u mladých tesne prekročili 25 %, Televízne noviny zas o málo 23 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor