Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všimnú si ho? Známy účastník Talentu tentoraz hviezdou Superstar: Hit o pošte obehol druhýkrát internet!

Tínedžer Ladislav Angyal prišiel v roku 2016 so svojím príbehom aj jedinou vlastnou piesňou do Česko Slovensko má talent, tento rok sa s rovnakým vystúpením pripomenul v Superstar.

Je už prakticky pravidlom, že v jednotlivých ročníkoch rôznych talentových šou skúšajú šťastie aj účastníci, ktorí v podobných programoch majú skúsenosť. Medzi najznámejšie patrí účasť speváka Miroslava Sýkoru v Superstar, kde jeho rečová vada spôsobila u poroty výbuchy smiechu, pričom už o pár rokov sa koktavý spevák stal víťazom Česko Slovensko má talent. Medzi matadorov talentových šou zas patrí Jozef Patrovič, ktorý skúšal šťastie už v Talentmanii a následne v niektorých ročníkoch Talentu či Ivan Kandráč, ktorý na svojom nechcenom remaku skladby Michala Davida Colu pijeme Colu v Superstar založil nasledovanú kariéru.

V týchto dňoch je najvýraznejším účastníkom z talentových šou Ladislav Angyal. Markíza jeho príbeh a vystúpenie zaradila na samý záver tretieho kastingu Superstar, keď po silnom príbehu dokázal zaujať porotu svojou vlastnou chytľavou piesňou o pošte, ktorú si s ním nakoniec spievali aj porotcovia. Ako uviedol, je to zatiaľ jediná pieseň, ktorú zložil a práve s touto piesňou Angyal zaujal už pred rokom a pol v Česko Slovensko má talent. Pred porotu Talentu sa postavil po mesačnej príprave hry na gitaru. Už vtedy jeho pieseň chytila ako porotcov tak divákov a obehla internet. Slovenská pošta by sa tak mohla zamyslieť, či tento jednoduchý hit, ktorý vyvoláva u ľudí pozitívne emócie nevyužije a neponúkne Angyalovi spoluprácu. Tomu by tak vlastná pieseň o pošte mohla pomôcť k novému životu pre neho aj jeho mamu.

Čítať viac...
Nahor