Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetky mená piatej Tvojej tváre sú vonku: Zmena aj v porote, dostane nového člena!

Po súťažiacich a moderátorovi sú potvrdení už aj porotcovia piatej série celebritnej šou.

Markíza sa pripravuje na nakrúcanie v poradí už piateho pokračovania šou Tvoja tvár znie povedome, a tak verejnosti oznámila už všetky detaily súvisiace s tvárami nového ročníka. Prvýkrát v histórii šou nastali výrazne zmeny, pričom sa sčasti dotknú aj porotcovského miesta.

V šou po štyroch sériách skončil jej moderátor Martin „Pyco“ Rausch, ktorý sa rozhodol predĺžiť si pauzu od televíznej práce a venovať sa viac svojmu súkromiu a zdraviu. Miesto neho moderovanie šou prevezme Martin Nikodým, na ktorého tak túto jeseň čaká moderovanie hlavných projektov hneď dvoch staníc – okrem Tvojej tváre aj Milujem Slovensko, ktoré je kľúčovým ťahákom Jednotky.

Zmena nastane aj medzi porotcami. V šou si miesto neudržal Andrej Bičan, ktorého televízia vlani zvažovala dokonca ako moderátora, keď už vtedy sa Pyco chcel z Tvojej tváre stiahnuť. Nakoniec ho ako súťažiaceho hneď z dvoch sérií nasadila v rámci štvrtého ročníka do poroty, kde sa však divácky neujal.

Práve porotcovské miesto, ktoré zaujal Bičan, je však pravidelne obmieňané. Prvé dve série sa na mieste štvrtého porotcu menili hosťujúci porotcovia každý týždeň, v tretej sérii na toto miesto zasadol stabilne Juraj „Šoko“ Tabaček, vo štvrtej práve Bičan. V nastávajúcej piatej sezóne toto miesto počas všetkých večerov zaujme herečka Zuzana Šebová, ktorá si už porotcovanie ako hosť vyskúšala v prvej sérii.

Ostatná zostava porotcov sa nemení. Opäť bude na jej čele sedieť Dano Dangl, vedľa neho zasadne po piaty raz Zuzana Fialová, ktorá sa herecky aktuálne spája najmä s projektami Joj. Hrá jednu z ústredných postáv komediálnej série Delukse, ktorú Joj štartuje od septembra, zároveň nakrúca najväčší seriálový projekt rovnakej televízie, Slovania. Tretím porotcom je opäť spevák Mário „Kuly“ Kollár.

Markíza ako prvé potvrdila všetky mená súťažiacich novej piatej série. Podľa očakávaní už na tretí pokus do šou nastúpi Nela Pocisková spoločne s jej hereckými kolegyňami Karin Haydu a Zuzanou Kavárikovou z Oteckov. Do piatej sezóny obsadila aj moderátora Rasťa Sokola či modelku Alexandru Gachulincovú, súťažiť budú aj herci Pavol Topoľský, Noël Czuczor a Dávid Hartl.

Čítať viac...
Nahor