Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko je inak: RTVS opäť mení plány, Milujem Slovensko z piatka nestiahne! (aktualizácia)

Telerozhlas nakoniec neuskutoční zmenu, ku ktorej sa chystal od budúceho týždňa.

V programe RTVS nastala neštandardná situácia. Telerozhlas iba krátko pred štartom Nikto nie je dokonalý na Joj vydal programový plán, podľa ktorého už od budúceho týždňa sťahoval z vysielania vlastnú verziu Nikto nie je dokonalý a miesto tejto šou presunul na utorok z piatka Milujem Slovensko. V piatky následne chystal vysielať film.

Tento zámer však RTVS nakoniec neuskutoční. Televízia vydala programovú zmenu, po ktorej budúci týždeň ponechá nastavenie, s ktorým pôvodne rátala celý marec. Ešte aj najbližší utorok tak ponúkne reprízu Nikto nie je dokonalý, ktorá sa postaví proti premiére na Joj. Nasledujúci týždeň už bude vyzerať inak.

Od utorka 14. marca by už mali reprízy Nikto nie je dokonalý na Jednotke chýbať. Televízia v programových plánoch uvádza ako náhradu pre najbližšie týždne trilógiu Nevera po slovensky.

V piatky pritom bude aj po tomto týždni pokračovať šou Milujem Slovensko. Tú si nakoniec diváci v tradičnom nastavení nájdu až do avizovaného príchodu novej série Čo ja viem, ktorá sa v piatkovom prime-time s Milujem Slovensko pravidelne strieda.

Nikto nie je dokonalý sa už na Joj a RTVS stretlo proti sebe tento týždeň, premiéru na komerčnej stanici však tento súboj neovplyvnil. Štart projektu na obrazovke Joj dosiahol mimoriadne nadpriemernú sledovanosť, ktorou prekonal aj rekord Inkognita.

Čítať viac...
Nahor