Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko čo mám rád vystrelilo, dosiahlo nový rekord! Stlačilo aj Slunce, seno na Markíze

Joj pred koncom leta upevňuje pozíciu piatkového lídra, Markíze sa s treťou časťou Slunce, seno darilo horšie ako konkurencii s prvými dvoma filmami.

Všetko čo mám rád nabralo opäť na sile. Šou sa len dva týždne po tom, čo náhle padla k piatim ratingom, vrátila k silným číslam zo štartu. S najnovšou časťou, v ktorej boli hosťami Ľubica Čekovská a Marcel Forgáč, dokonca dosiahla rekord, keď ju sledovalo 7,6 % divákov s vysokým podielom až 27,3 %. Výrazne pritom predbehla Markízu, ktorá uviedla tretiu časť legendárnej trilógie, Slunce, seno, erotika, keď s ňou šla iba cez štyri ratingy s podielom pod 17 %. Značne lepšie si pritom viedli prvé dva filmy z trilógie, ktoré vysielala toto leto prvýkrát Joj, v neskoršom čase v piatky po 22. hodine dosiahli ratingy nad 5 a až pod 6 %. Filmy neboli prerušené reklamou, Markíza už „erotiku“ mohla vysielať s brejkami.

Joj sa vďaka podarilo byť v čase Všetko čo mám rád silným lídrom s takmer 37-percentným podielom na trhu. Kód Enigmy totiž na Plus uhral okolo 5 %, Svieža štvorka na Wau uspela výkonmi nad 4 %. Snímka Nadoraz na Dajto získala podiel 5 %, Leto v Bavorsku na Doma 4,5 %.

Susedské prípady podvečer prekročili 20 %, Súdna sieň sa o niečo dvihla výkonom nad 16 %. Hlavné spravodajstvá boli ratingovo blízko seba, Televízne noviny podliezli 26 %, Noviny s neskorším štartom uhrali vyše 23 %. Naďalej si držia odstup v celkovom počte divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stala šou Všetko čo mám rád.

Čítať viac...
Nahor