Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko, čo mám rád vysoké čísla neudržalo, Milujem Slovensko v tejto sezóne stráca! V piatok bodovali Plus a Wau

Piatková zábava na Joj vysoké čísla spred týždňa nezopakovala, Jednotka napriek tomu nerástla.

Všetko, čo mám rád sa po minulotýždňovom mimoriadnom výskoku vrátilo do striedmejších vôd. Šou tento mala tento piatok uhrať rating 6,5 %, pričom podielovo mala atakovať 20 %. Niekdajší jasný piatkový líder Milujem Slovensko v tejto sezóne zaostáva, oproti minulému týždňu napriek voľnejšej konkurencii kleslo na zatiaľ najslabší rating takmer 6 % a podiel pod osemnástkou. Markíza minulý piatok nestačila obom televíziám s Farmou, tentoraz klasický diel neuspel s podielom nad 16 %, Duel už narástol na takmer 23 %. Naďalej platí, že reality šou v tejto sérii sleduje naprieč celým týždňom podobný počet divákov, v piatok sa mala hýbať nad 5 ratingami, Duel stúpol pod 6-tku. Joj aj tento týždeň v druhej časti večera odvysielala špeciál Všetko, čo má Ander rád, mala sa dostať na podiel 18,5 %.

Medzi menšími stanicami bodovali kanály Joj. Plus bola vysoko s filmom Oceľová päsť a podielom nad 9 %, Wau zas vyšla trojporcia kriminálok, Kosti prekročili 5 %, Myšlienky vraha sa hýbali okolo 4 a pod 6 %. Anakonda na Dajto mala dosiahnuť podielovú trojku, film Chcem byť mamou na Doma získal share len 2,5 %.

Podvečer Rodinné prípady prekročili nadpriemerných 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 17 %. Televízne noviny vystrelili výkonom pod 29 %, Noviny zaostali podielom nad 21 %.

 

Čítať viac...
Nahor