Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko čo mám rád vyskočilo k rekordu, prekonalo čísla zo štartu! Slunce, seno a pár facek nad tridsiatkou

Joj vďaka silnému večeru predbehla celodenne Markízu.

Všetko čo mám rád od štartu každý týždeň stratilo pár desatín ratingu, no tento piatok ich všetky získalo naspäť. Relácia stúpla na čísla z úvodného vydania, keď ju malo sledovať 7,4 % divákov, zaznamenala pritom rekordný podiel 26,1 %. Rekord k tomu mala dosiahnuť v celkovom počte divákov, kde oproti štartu porástla o 30-tisíc divákov na súčasných 493-tisíc. Joj sa darilo aj s nasledujúcou komédiou Slunce, seno a pár facek, bez brejkov až do pol jednej ráno mala dosiahnuť priemerný rating pod 6 % s podielom 32,6 %. Dorovnala tak aj Babovřesky 3, ktoré po 20:30 na Markíze atakovali 6 ratingov s podielom 21,5 %.

Naj dedinka Slovenska drží svoje čísla, hýbala sa na 14,5 % v univerzálnej cieľovke. Medzi menšími Trojuholník smrti na Plus prekročil u mladších divákov 5 %, Buldog na Dajto zas 4 %. Svieža štvorka na Wau uhrala podiely pod a nad 4 %, Leta na Islande na Doma získalo 3,5 %.

Podvečerné Susedské prípady uhrali 18,5 %, Súdna sieň 14 %. Televízne noviny podliezli 25 %, Noviny s malým ratingovým náskokom pri neskoršom začiatku dosiahli 24 %.

Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Všetko čo mám rád, spolu so silným výkonom komédie Slunce, seno Joj dosiahla aj na celodenné víťazstvo, Markízu porazila o necelý bod. Tradične má v celodennom meradle o niekoľko bodov navrch Markíza.

Čítať viac...
Nahor