Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko, čo mám rád tento piatok vystrelilo, s rekordom porazilo aj Milujem Slovensko! Farma hlboko

Letná zábavná šou Joj potvrdzuje svoj úspech aj v ťažšej jesennej konkurencii, darilo sa tiež novinke s Anderom z Košíc.

Všetko, čo mám rád už s druhou jesennou časťou dominovalo. Kým tá prvá začiatkom septembra zopakovala ratingové minimum relácie, teraz sa vyšvihla, naopak, na rekord, keď ju malo sledovať až 8,5 % divákov s podielom 24,9 %. Číslo potvrdil generálny riaditeľ Joj na svojom profile na sociálnej sieti. Šou sa tak zaradila sledovanosťou k Extrémnym premenám, ktoré tento týždeň vyskočili do silného nadpriemeru, či ku Let´s Dance, ktoré Joj s piatkovým večerom dokázala aj dorovnať či prekonať.

Pre Všetko, čo mám rád ide o silné maximum, dosiaľ najsledovanejšie vydanie z konca augusta malo rating 7,6 %. V celkovom počte divákov sa aktuálne relácia, ktorej hosťami boli Ivan Tásler a Ján Ďurovčík, priblížila k svojim najsledovanejším vydaniam, so 486-tisíc divákmi za rekordom ale zaostala.

Milujem Slovensko aj druhý týždeň so šiestou sériou potvrdzuje, že oproti minulému roku stráca. Rating v komerčnej cieľovke mal tentoraz dosiahnuť úroveň 6,6 % s podielom 19 %, v 12+ šou podielovo podliezla 20 %. Stále však ide o výrazné nadpriemery Jednotky. Trojkou večera bola Farma, nedarilo sa jej, keď prvý diel prepadol podielom nad 15 %, Duel stúpol nad 18 %. Reality šou tento piatok nenabrala iných divákov, než akí ju sledujú v týždni, s oboma časťami mala ísť cez päť ratingov. V minulosti si ju v piatky nachádzali aj diváci mimo tradičných dielov z týždňa, najmä duel vyskakoval na vysoké nadpriemery.

Joj sa so svojou zábavou podarilo prekryť rovno celý maratón Farmy. Len vo štvrtok ohlásila nasadenie špeciálu Všetko, čo má Ander rád, malo ho sledovať 7 % divákov s podielom 27,2 %. Ratingovo tak pokoril aj tohtotýždňové vydania hlavných programov Markízy Pevnosť Boyard či seriál Rex.

Na menších staniciach sa najvyššie z dňa dostali Profesionáli na Plus, podielovo prekročili 6 %, nasledujúci X-Men: Prvá trieda uhral 4,5 %. Láska po francúzsky na Doma získala štvorku, Wau s kriminálkami Kosti a Myšlienky vraha dvakrát atakovala 4,5, raz 3,5 %. Dajto neuspelo s maratónom Zoo, v prime-time sa malo hýbať pod a nad 2 %.

Rodinné prípady podvečer prekročili 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja cez 16 %. Hlavné spravodajstvá boli ratingovo vyrovnané, Televízne noviny pre skorší vysielací čas podielovo podliezli 27 %, Noviny mali ísť na 25,5 %. V celkovom počte divákov ostal rozdiel vysoký, Noviny mali mať náskok okolo 100-tisíc divákov. Na vrchole dňa bolo v oboch cieľovkách Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor