Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko, čo mám rád sa vrátilo priemerné, prilákalo celkovo najviac divákov! MS v hokeji štartovali na Dvojke vysoko

V piatok odštartovali hokejové Majstrovstvá sveta, začali uberať televíziám divákov. Horná Dolná výskok z minulého štvrtka nezopakovala, Inkognito však nerástlo.

PIATOK: Joj operatívne už uplynulý piatok vrátila na obrazovky šou Všetko, čo mám rád, s ktorou sa jej v piatky darilo v minulom roku. Po neúspechoch s Hotelom či slabom pilote novinky Pošli ďalej sa šou uviedla priemerná, keď si ju malo pozrieť 5 % divákov s podielom takmer 16 %. V komerčnej cieľovke bola trojkou na trhu, viedli Milenky s vyše 6,5 ratingom a podielom okolo 20 %, Čo ja viem malo ísť pod 6 % s podielom takmer 18 %. Všetko, čo mám rád sa do vedenia dostalo vo svojej druhej polovici po skončení Čo ja viem. Lídrom už tak bolo aj so Všetko, čo má Ander rád a podielom pod 18 %. V celkovom publiku šou Joj vyhrala večer, pozrelo si ju spolu pod 410-tisíc divákov. Čo ja viem bolo blízko s vyše 393-tisíc divákmi, Milenky tradične lákajú menej starších divákov, spolu ich sledovalo takmer 310-tisíc divákov.

Na RTVS odštartovala v piatok jedna z top športových udalostí roka Majstrovstvá sveta v hokeji. Šnúru zápasov odštartoval na Dvojke poobedný duel Kanada – USA, ktorý uhral v komerčnej cieľovke podiely cez 16, pod 18 a pod 16 %. Večerný zápas Ruska s Francúzskom sa podielovo dostal na 9, pod a nad 8 %.

Z ďalších menších staníc Muž z ocele na Dajto uhral 7,5 %, Môj splnený sen na Doma šiel pod 4 %. Láske v pätách na Plus uhralo 3 %, kriminálky na Wau sa hýbali medzi 2 – 2,5 %.

Oteckovia sa dostali cez 36 %, s vyše siedmimi ratingami vyhrali deň, Moja mama varí lepšie ako tvoja popri hokeju na Dvojke tvrdo prepadla s podielom pod deviatkou. Televízne noviny atakovali 30 %, Noviny šli cez 18 %. Spravodajstvá boli napriek tomu vyrovnané, Noviny tesne vyhrali, obe sa hýbali okolo úrovne 395-tisíc divákov.

ŠTVRTOK: Horná Dolná vo štvrtok neudržala značný nárast spred týždňa, vrátila sa k aktuálnym priemerným výkonom s ratingom 8,5 % a podielom pod 26 %. Inkognito si však nepolepšilo, ťahalo sa k 5,5 ratingu s podielom vyše 16 %. Dobre vedieť v druhom večernom pásme uhralo okolo 19 %, Sedem zas 15 %. Zlaté časy si celkovo pozrelo cez 262-tisíc divákov s podielom vyše 13 % v celkovom publiku, v tejto cieľovke viedlo večer Inkognito pri 400-tisíc divákoch, Horná Dolná sa dostala cez 360-tisíc. Oteckovia atakovali podvečer v komerčnej cieľovke podiel 41 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 14 %. Televízne noviny sa mali ťahať ku 31 %, Noviny pod 22 %. Videlo ich celkovo vyše 425-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali spolu cez 400-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa celkovo stalo Počasie Markízy pred Novinami Joj, v komerčnej cieľovke vyhrala štvrtok Horná Dolná, za nimi sa umiestnili Oteckovia.

Čítať viac...
Nahor