Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko, čo mám rád potvrdilo úspech, šou top programom piatka! Markíze zmena nepomohla, prepadla

Joj sa podarilo zopakovať líderstvo v dlhodobo problematickom piatkovom prime-time.

Ľudová zábava Joj vychádza. Nová šou Všetko, čo mám rád aj druhý týždeň uspela, keď si oproti štartu udržala väčšinu divákov a uhrať mala rating 7,1 % s podielom 24,1 %. Joj tak v problematický piatok nachádza pevnú pôdu pod nohami, pričom aj tentoraz bola silným lídrom. Čo ja viem vo finále série oproti minulému týždňu porástlo, kvíz malo sledovať 4,8 % divákov v komerčnej cieľovke s podielom pod 17 %. Markíza si medzitýždenne polepšila len mierne, vyhodenie Búrlivého vína a vysunutie českej snímky Probudím se včera jej prinieslo rating pod 4 % s podielom pod 14 %.

Z menších staníc bolo jednoznačne najvyššie Dajto a finále juniorského futbalového EURA, ktoré dosiahlo podiely okolo 11 %. Susedská hliadka na Plus uhrala share okolo 5 %, Leto na Floride na Doma prekročilo 4 %. Myšlienky vraha na Wau sa hýbali pod a nad 3 %.

Podvečer si udržala čísla zo štvrtka vynovená Súdna sieň, ktorá dosiahla na podiel 15 %. Nebola už ďaleko od Rodinných prípadov, ktoré klesli s podielom nad 17 %. Hlavné spravodajstvá boli v piatok nízko, ratingovo tesne vyhrali Noviny, v podieli získali len vyše 20 %, Televízne noviny zas atakovali 22 %. V celkovom publiku mali Noviny opäť väčší náskok, celodenne v univerzálnej cieľovke dominovalo Najlepšie počasie, v 12 – 54 vyhralo Všetko, čo mám rád.

Čítať viac...
Nahor