Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko, čo mám rád ostáva piatkovým lídrom, šou nezatlačil ani Kameňák! Joj večer vysoko

Markíza zmenila po úspechu novej šou Joj program, ostáva však vzadu.

Všetko, čo mám rád sa aj s treťou časťou dostalo do vedenia. Šou síce prvýkrát tesne nedosiahla na ratingovú sedmičku, sledovať ju však malo 6,9 % divákov pri nezmenenom podieli 24,5 %. Markíza si medzitýždenne polepšila, po zmene programu nasadila Kameňák 4, ktorý ju však z podpriemerov nedostal s podielom takmer 18 %. Joj bola vysoko vpredu aj s nasledujúcou premiérovou českou komédiou Zoznamka, ktorá prekročila 23 %. Na Jednotke štartovala nová séria Naj dedinky Slovenska, hýbala sa okolo 10 a 14 % (12 – 54, 12+).

Na menších vyskočila Wau s Myšlienkami vraha a podielmi 5 a 5,5 %, rovnaký výkon dosiahla aj Doma s filmom Leto v Portugalsku a podielom takmer 5,5 %, Zakázané kráľovstvo sa dostalo taktiež nad 5 %. Plus tentoraz nezabrala, Deň pred krízou podliezol 4 %.

Susedské prípady podvečer silnejú, v piatok sa dostali až na 25 %, Súdna sieň atakovala 14 %. Následne už vyskočili Noviny, ktoré pomohli Joj k silnému zisku v prime-time, dostali sa až nad 28 %, Televízne noviny tesne prekročili 23 %. Rozdiel na celkovom publiku tvoril až 150-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor