Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vráti sa pôvodná dvojica moderátorov Talentu pre šiestu sériu? Pyco veľa naznačil!

Joj chystá už šiesty ročník Česko Slovensko má talent, ten ostatný priniesol zmenu na moderátorských postoch.

Najúspešnejší program Joj roku 2015 Česko Slovensko má talent sa po ročnej pauze vrátil mimoriadne silný a televízia neváhala po skončení piateho ročníka ani sekundu, ked okamžite začala hľadať talenty pre ďalšiu sériu. Tá minuloročná priniesla radu zmien, okrem iného aj radikálnu výmenu na moderátorských postoch, ktoré štyri roky v rade zastávali Martin „Pyco“ Rausch a Jakub Prachař.

K zmene bola Joj nútená po tom, čo Pyco kývol na ponuku Markízy do štvrtej federálnej Superstar, no nakoniec neľutovala. Milana „Juniora“ Zimnýkovala a Marcela Forgáča diváci ako novú dvojicu minimálne akceptovali, keď si ich rovno neobľúbili, pričom trefou do čierneho bolo najmä posadenie Prachařa za porotcovský stolík.

Rada divákov si však napriek tomu praje návrat pôvodnej dvojice moderátorov ČSMT. Prachař ostáva verný Joj, keď s ňou spolupracuje aj na novinke Vtedy na západe, kým Pyco pokračuje od minulej jesene v práci pre Markízu, pre ktorú aktuálne moderuje úspešnú šou Tvoja tvár znie povedome a čoskoro sa objaví aj v relácii MasterChef.

Populárny slovenský moderátor aktuálne poodhalil aj svoje plány do druhej polovice tohto roka, v ktorom sa bude vysielať i Česko Slovensko má talent. Naznačil to v reakcii na to, prečo sa objaví v dvoch projektoch súčasne.

Tých, ktorí by si priali jeho návrat do Talentu, nepotešil. „Povedal som, že mi stačí moderovať jeden veľký projekt za rok a v tomto roku to bude Tvoja tvár znie povedome. V MasterChef sa naozaj objavím, ale nie ako moderátor. A nebude ma tam veľa, vyjadril sa Pyco pre Eurotelevíziu.

Z týchto slov je tak jasné, že sa k moderovaniu Talentu tento rok vrátiť nechystá. Či bude chcieť televízna dvojka pristúpiť k novému zloženiu moderátorov, je nejasné, nebude však prekvapením, ak opätovne osloví Juniora a Marcela.

Čítať viac...
Nahor