Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Voľnejšie pole pre Markízu: Joj mení plány, naháčov bez cenzúry na hlavnej stanici nepustí! (promo)

Televízia prehodnotila rozhodnutie, kontroverznú reality šou odvysiela na menšej stanici.

Joj napokon Markíze nezakontruje. Po tom, čo televízny líder vyskladal svoje letné pondelky silnými titulmi, keď na ne nasadil šou Vo štvorici po Slovensku vlakom a silné komédie, sa rozhodla v pondelky zabojovať aj Joj. Od 2. júlového týždňa na 20:30 nasadzuje svoj najväčší letný ťahák český seriál Vinári, na ktorý o 22:00 chcela nadviazať kontroverznou no o to očakávanejšou nahou zoznamkou bez cenzúry.

Intímne partie sa však bez hanby na obrazovke hlavnej stanice Joj Group vyskytovať nebudú. Televízia sa rozhodla ustúpiť rodinnému duchu stanice a šou Nahí v raji nakoniec na Joj neodvysiela. Šou presúva už pred štartom na menšiu Plusku a vyhne sa tak preventívne negatívnym reakciám zo stany konzervatívnejších divákov.

Joj pre túto zmenu v 2. júlový týždeň upravuje program. V pondelky o 22:00 budú namiesto naháčov bežať premiérové Kosti a ich 10. séria, s Vinármi tak vytvoria nerozlučnú dvojičku, keď v rovnakom nastavení pobežia aj v stredy. Zoznamka Nahí v raji odštartuje v tom istom čase, v ktorom mala na Joj, teda 6. júla o 22:00 no na Plus. Tá tak rovnako pozmeňuje program. Od spomínaného dátumu bude vysielať v pondelky len jednu kriminálku, pričom vyposúva v tento deň svoj prime-time, keď CSI Las Vegas začne až o 21:00. Kriminálke bude predchádzať tradične reprízový sitkom.

Takto Joj promuje prvú nahú zoznamku bez cenzúry

Čítať viac...
Nahor