Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vojna medzi televíziami má dohru: Búrlivé víno z upútavky na Divoké kone náhle zmizlo!

Vydupala si Markíza svoje?

Dusno medzi televíziami spôsobené kontroverzným promom na Divoké kone má dohru. Koncom roka 2014 sme vám priniesli informáciu, že u lídra mala zmienka o tvorcoch Búrlivého vína v upútavke na veľkú seriálovú novinku Joj spôsobiť veľké rozhorčenie, pričom v týchto hodinách urobila Joj v prome úpravu.

Televízna dvojka z upútavky vystrihla pasáž, v ktorej odkazuje na konkurenčný denný seriál. V prome nechala vetu v skrátenej podobe „Najnovší výpravný seriál Divoké kone“. Televízia urobila zmenu v zabehnutej upútavke podľa všetkého náhle. Napovedá tomu aj fakt, že záverečný voice over ani nenahrávala odznova, ale inkriminovanú časť z nahovoreného textu vystrihla, čo je aj počuť.

Z viacerých zdrojov máme potvrdené, že vďaka upútavke to v zákulisí televízii vrelo. Nie je vylúčené, že Markíza žiadala odstránenie zmienky o Búrlivom víne, no ide len o špekuláciu. Joj však bola v tomto prípade podľa všetkého v práve, nakoľko divákov nezaviedla, keď Divoké kone skutočne vyrába tvorivý tím, ktorý stál pri zrode Búrlivého vína.

Čítať viac...
Nahor