Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vo štvrtok s večerným filmom v čele Joj, opäť vysoko Jednotka! Na menších bodovala Zuzulová

Televízne noviny držia počas sviatkov náskok.

Podobne ako stredajší aj štvrtkový večer skončil medzi televíziami vyrovnane, pričom najvyššie sa dostala Joj. Jej komédia Slečna nebezpečná mala ísť pod sedem ratingov s podielom takmer 18 %, dobrodružný Robin Hood na Markíze aj pre dlhšiu stopáž šiel na šesť ratingov s podielom pod 18 %. Blízko komerčných staníc bola opäť Jednotka s francúzskou komédiou Čo sme komu urobili?, ktorá mala prekročiť šesť ratingov s podielom 16 %, v 12+ bola lídrom, pričom podiel podliezol 21 %.

Z menších staníc sa najvyššie dostal slalom žien, v ktorom na ďalší veľký úspech dosiahla Veronika Velez-Zuzulová. Druhé kolo sa v komerčnej cieľovke blížilo k 10 %. Následne Profesionáli tesne prekročili 5 %, filmy Doma a Dajto Vianočná premena a Hellboy dosiahli 4 %. Plus so snímkou Solomon Kane šla len cez 3 %, trojku atakovali kriminálky CSI na Wau.

Podvečer už tak ako predošlé dni nevyskočila Markíza, ostala však jasným lídrom, keď Kocúr v čižmách atakoval 23 % a Jurský park 3 na Joj uhral 13 %. Televízne noviny tak naďalej čerpajú z lepšieho nábehu, pričom sa dostali na 30 %, Noviny uhrali 22 %. Na čele dňa bolo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor