Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vo štvrtok najsledovanejšie Inkognito, Búrlivé víno sa s koncom série opäť prepadáva!

Vínnej ságe sa darí len s neskorou epizódou končiacou o polnoci, ratingovo však na vysoké náklady nestačí.

Návrat Inkognita na štvrtky Joj posilnilo. Zábavná šou aj teraz uhrala okolo šesť ratingov, v podieli získala 21,5 %. Stala sa najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. Dobre vedieť! si po páde spred týždňa polepšilo, uhrať malo 5,5 ratingu s podielom pod 20 %. V čase prime-time Markízy, ktorý televízia meria až do 23:00, sa jej opäť nedarí s Búrlivým vínom. Po pár výskokoch až k piatim ratingom padol seriál k tradičným hodnotám, v podieli vo štvrtok podliezol len 16 %. V utorok to bolo iba takmer 14 %, v stredu okolo 17 %. S neskoršou epizódou rástol seriál vo štvrtok na približne 24 %, ratingovo je však v týchto časoch už nízko medzi 3 – 3,5 %. Heslo na Joj uhralo okolo 18 %, Kosti 16 %.

Vyvrcholenie filmovej série Hry o život s podtitulom Drozdajka 2 dosiahlo na Plus 7 %, Svätý na Dajto 7 % podliezol. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali okolo a nad 4 %, Láska na druhý pokus na Doma ostáva slabá s podielmi len okolo 2 %.

Susedské prípady na Markíze získali podvečer 18 %, Súdna sieň 15 %. Televízne noviny sa hýbali okolo 27 %, ratingovo o necelého pol bodu vyhrali, Noviny podielovo uhrali 23,5 %. Naďalej vedú v celkovom počte divákov. V celkovom publiku Televízne noviny predbehli aj Inkognito, Počasie Markízy či Najlepšie počasie, ktoré sa dostalo na vrchol dňa v 12+.

Čítať viac...
Nahor