Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vo štvorici po Slovensku bude road show, radikálna zmena plánov s Dobre vedieť!

Po Joj bude mať v prime-time seriál Zoo aj Markíza.

Televízny líder potvrdzuje, že pre najbližšie leto opäť vyrába šou Vo štvorici po Slovensku. S informáciami prišiel portál Mediaboom.sk. Už štvrtú sériu cestovateľskej relácie chce Markíza nasadiť namiesto repríz Hornej Dolnej v pondelky o 20:30, po prvýkrát sa tak stane 11. júla. Po Slovensku sa znovu vyberie herecká štvorka Lukáš Latinák, Robo Jakab, Marián Miezga a Juraj Kemka, pričom Markíza tentoraz pripraví road show, keď sa bude cestovať „od Tatier k Dunaju“ na motorkách.

O štvrtej sérii Vo štvorici po Slovensku
Veľké letné dobrodružstvo absolvujú tentoraz skvelí herci, zabávači a najmä kamaráti Robo Jakab, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Marián Miezga na „pekelných“ strojoch. Vlak vymenia za, aj keď niekedy naozaj svojské, motorky, na ktorých prebrázdia mnohé zaujímavé zákutia našej krajiny od Tatier k Dunaju. „Chalaňi“ budú musieť prekonávať rôzne nástrahy, čakajú na nich vtipné úlohy, prekvapenia aj novinky, ktoré spravia z putovania po Slovensku tú najlepšiu „road show“.

dobre vediet

Veľká zmena oproti dlho avizovaným plánov nastane pri šou Dobre vedieť. S tou totižto Markíza chcela pokračovať aj v lete, pričom už dávnejšie vyrobila kompletnú sadu epizód pre prvú sériu. Tá sa však dočká podľa všetkého prerušenia, nakoľko televízia v prvé letné týždne Dobre vedieť nenasadzuje a dáva tak šou prestávku. Dá sa teda predpokladať, že je Markíza dostatočne spokojná ako s pozíciou novinky tak rovnako aj jej spracovaním. Vyrobené epizódy si tak nebude míňať v priebehu slabého obdobia, kedy mohla nabrať vo voľnejšej konkurencii divákov, ale ich nasadí až od jesene, pričom môže plynulo nadviazať ďalšími časťami. Šou však ešte stále môže mať Markíza v zálohe pre prípad, že by jej niektorý z programov o 20:30 podobne ako vlani neuspel.

S Dobre vedieť rátala televízia pôvodne ešte od júna denne na 18-tu hodinu, neskôr plány upravila a v rámci letnej štruktúry šou avizovala na stredy o 20:30. Tam nakoniec zaraďuje filmy, tie pôjdu aj v piatky, kedy pokračujú české komédie a soboty. Ako sme už informovali, na utorky a štvrtky nakoniec vytiahne nový letný ťahák v podobe českého seriálu Primy Ohnivý kuře. Nasadí ho o 20:30. V prvý týždeň vysielania seriálu potiahne v utorok dve časti, vo štvrtok ho o 21:40 vystrieda premiérová Zámena manželiek. Očakávané sú rovnako ako minulé leto české časti. V ďalších týždňoch môžu po seriáli Ohnivý kuře nasledovať zahraničné Extrémne premeny.

Prekvapenie pripravil líder na nedeľný večer. Podobne ako prechádzajúce prázdniny sa pokúsi uchytiť o 20:30 zahraničný seriál, pričom tento zámer vlani s Mušketiermi dopadol mimoriadne zle. Momentálne ale vyskúša iný žáner, keď nasadí dobrodružný seriál Zoo, pričom podobne ako v maratónoch na Dajto uvedie za sebou až tri epizódy. V prvú nedeľu ho tak potiahne až do 23:20.

zoo

O seriáli Zoo
ZOO je adaptáciou rovnomenného bestselleru od Jamesa Pattersona. Na celej planéte prepukla vlna násilníckych zvieracích útokov proti ľuďom. Napadnutia sú stále viac koordinované a zúrivé. Skupina ľudí zložená zo zoológa Jacksona, safari sprievodcu Abrahama, zvieracieho patológa Mitcha, reportérky Jamie a analytičky francúzskeho ministerstva obrany Chloe má za úlohu zistiť, čo sa deje, prečo sa to deje a ako to zastaviť.

Čítať viac...
Nahor