Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vlci zažili prepadák, Moja mama sa zas razom prebudila! Chart Show s Marcinom a Krausom najvyššie v roku

Magická streda“ priniesla tento týždeň náhly nárast čísel šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, Oteckovia držia tento týždeň vyšší štandard s desiatimi ratingami.

Fenomén Susedov pomohol Markíze aj na ďalšom poli. Hosťami stredajšej Chart Show boli spoločne s Karin Haydu tvorcovia sitkomu Andy Kraus a Peter Marcin, čo hudobnej šou prinieslo dosiaľ najlepší výkon v roku. Relácia vyskočila medzitýždenne o približne rating, keď si ju malo pozrieť 8,6 % divákov s podielom cez 25 %. Vlci sa, naopak, o tento rating medzitýždenne prepadli, keď si ich malo pozrieť len 4,5 % divákov s hlboko podpriemerným podielom okolo 12 %. V celkovom publiku bol rozdiel tesnejší, Chart Show malo sledovať pod 410-tisíc divákov, Vlkov 365-tisíc.

Z menších staníc posilnili Matky a dcéry na Doma podielmi pod 7 a až 8 %, Smrtonosná zbraň 4 na Dajto podliezla 6 %. Seriálový Kuriér na Plus sa hýbal medzi 5 – 5,5 %, Vtierka Castle na Wau skočila na 5 %, CSI New York prekročila 4 %.

Podvečer držia vyšší štandard Oteckovia, ktorí od uplynulého piatka poskočili od hranice deviatich ratingov k desiatim. V stredu ju tesne prekročili, v podieli dosiahli výkon až pod 33 %. Práve streda sa vyznačovala tým, že bola pre Oteckov magickou, keď tri týždne práve v tento deň narástli k rekordom. Teraz sa, naopak, na najlepší výkon v roku prebojovala Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá razom z prepadáku vystrelila na podiel 18,4 %. Naďalej veľký rozdiel podvečer priniesol jasnú výhru Televíznym novinám, ktoré podliezli 32 %, Noviny sa dostali na 22 %. Televízne noviny sa stali zároveň najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách, celkovo ich malo sledovať takmer 615-tisíc divákov, Noviny vyše 560-tisíc.

Čítať viac...
Nahor