Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vlci potvrdili prepad, zastavili sa na číslach Detektíva Duša! Oteckovia držia maximá

Šťastný domov dokázal poskočiť.

V utorky sa na Joj aj v ďalších týždňoch a mesiacoch má usadiť rodinná séria Vlci, ktorá sa však od minulého týždňa prepadla. Aj keď medzitýždenne o málo podrástla, ostáva nízko, keď si ju tentoraz malo zapnúť 5,5 a 5 % divákov s podielmi tesne nad 15 %. Šťastný domov si, naopak, polepšil, stúpol o necelý rating na takmer 8 % s podielom vyše 21 %. Dobre vedieť naň nadviazalo ratingom cez 6 % a podielom 20,5 %. Šťastný domov si malo celkovo pozrieť takmer 420-tisíc divákov, Vlkov vyše 380 a 310-tisíc divákov.

Z menších staníc Matky a dcéry na Doma uhrali podiely pod 6 a tesne nad 7 %, Život je boj na Plus atakoval 5 %. 96 hodín: Zúčtovanie na Dajto prekročilo 4 %, kriminálky Wau sa hýbali nad 3 %.

Podvečer držia nárast od piatka Oteckovia, ktorí v ratingu dosiahli až 10,4 % s vysokým podielom 35 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja pondelňajší nárast neudržala a podliezla hlbokých 13 %. Televízne noviny okopírovali rating Oteckov, tešia sa naďalej z výrazne vyšších výkonov ako ostatné sezóny. Aktuálne v podieli uhrali 30 %. Vzdiaľujú sa Joj, ktorej Noviny šli len nad 20 %. Celkovo si ich malo pozrieť cez 550-tisíc divákov, Televízne noviny im odskočili už aj v tejto cieľovke s takmer 610-tisíc divákmi.

Čítať viac...
Nahor