Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vlado Kobielsky: Kedy definitívne opustí Panelák a nasťahuje sa do Búrlivého vína?

Odchod Vlada Kobielskeho z Paneláku je už definitívne spečatený, kedy k nemu dôjde?

Panelák už čoskoro príde o jednu z kľúčových postáv, no nestane sa tak v týchto týždňoch, ako si to niektorí diváci mysleli. To, že je odchod Vlada Kobielskeho definitívny, je pravda, no naplánovaný je dlhodobo dopredu.

Svoju poslednú klapku Kobielsky na Kolibe dotočí s najväčšou pravdepodobnosťou tento rok. Diváci Paneláku si ho však budú môcť užívať ešte o čosi dlhšie. Ako prezradil Andy Kraus, v seriáli sa bude objavovať do konca aktuálnej série a dokonca aj začiatkom tej novej. „Jakub bude v Paneláku ešte aj na začiatku novej série. Ten odchod trochu potrvá,“ potvrdil Kraus pre Topstar.

Tvorca Paneláku zároveň priznal, že odchod Kobielskeho bol preňho šok. Z médií sa o ňom však nedozvedel. „Keď sme sa stretli, tak v prvom momente to bolo pre mňa také, že… wau, ostal som taký trošku zaskočený, ale hneď okamžite sme zapli aj s celým tímom a sme si povedali, že poďme to využiť a poďme z toho urobiť pre diváka maximum. To, že tá postava odíde a je to kľúčová postava, to prináša obrovské množstvo možností ako na to reagovať,“ povedal Kraus.

Novú 15. sériu Paneláku tvorcovia roztočia ešte tento rok, čím ostane priestor pre Kobielskeho naštartovanie postavy v Búrlivom víne. V ňom by sa tak mal objaviť taktiež už v začiatkoch jarnej 5. série a rozohrať tak novú dejovú linku v seriáli.

 

Čítať viac...
Nahor