Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vládkyňa zla zdolala Chart Show, Markíza vyhodila Ostrov! Náhrada prepadla

Cez sviatočný deň sa darilo najmä Markíze, podvečer zabrala aj Jednotka.

Joj opäť vyšla stávka na špeciálne nasadenie filmovej premiéry. Vládkyňa zla na Sviatok všetkých svätých vyhrala, keď ju malo sledovať 8 % divákov s podielom 25,1 %. Premiérová Chart Show s piesňami do neba však nebola ďaleko, zaostať mala minimálne s ratingom 7,8 % a podielom 24,2 %. Markíza v nasledujúcej časti večera vyhodila zmenou programu reality šou Ostrov, pomôcť si však nedokázala. Repríza snímky Duch z dňa mala prepadnúť s podielom nad 14 %. O málo za ňou bola s filmom Prepadnutie v Pacifiku Joj, uhrala 13,5 %.

Doma pokračovala vo vysielaní Vymenených životov, dostala sa s nimi nad 6 a na takmer 7 %, Monk pred nimi prekročil päťku.  Profesionáli otvorili na Plus večer s podielom tesne pod 7 %, Vojak sa dostal nad 5 %. Snímka Na hrane zajtrajška už na Dajto príliš neuspela, dostala sa na 3 %. Predbehla ju Wau s kriminálkou CSI Miami, ktorá sa dostala na 3,5 %, nasledujúca CSI Las Vegas podliezla trojku.

S dennou sviatočnou ponukou sa darilo Markíze držať v nadpriemere, s filmami sa hýbala okolo 24 – 26 %. Podvečerný Hotel Transylvania vyskočil najvyššie s podielom 27 %. Joj sa darilo hýbať okolo priemeru do poobedia, kedy začala klesať, pocítil to najmä podvečerný Noe, ktorý neuspel s podielom pod desiatkou. Predbehla ho aj Jednotka s filmom Hrbáč, ktorý v komerčnej cieľovke šiel nad 14 %, v 12+ až tesne nad 19 %. Silný nábeh pomohol Televíznym novinám, ktoré sa ťahali pod 32 %, stali sa aj najsledovanejším programom dňa. Noviny uhrali svoje s podielom pod 26 %.

Čítať viac...
Nahor