Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Víťazstvo lásky na Doma čoskoro vo finále, nahradí ho populárna telenovela!

Doma v priebehu júla dovysiela reprízové kolo poobedňajšej telenovely Víťazstvo lásky. Stanica ju na svojej obrazovke zopakovala krátko po skončení premiér, ktoré k tomu bežali v podobnom čase popoludní. Vyvrcholili na konci mája 2015, reprízy prišli od začiatku apríla 2016.

Víťazstvo lásky od augusta nahradí na Doma staršia telenovela Keď budeš moja (Cuando seas mía), ktorú v podobnom čase vysielala stanica posledne od začiatku roku 2014 po 16-tej. Teraz bude začínať pred 15-tou hodinou.

Na Doma zároveň naďalej pokračuje vo svojom čase premiérová Indická nevesta, ktorá sa aktuálne nachádza približne vo svojej polovici. Prehupla sa cez 210. diel a celkovo ich má stanica k dispozícii 444.

ked_budes_moja_paloma_silvia_navarro_diego_sergio_basanez

Zo zákulisia telenovely Keď budeš moja
Medzi hrdinami seriálu to iskrilo nielen na obrazovke ale aj v súkromí. Ústredná dvojica Silvia Navarro ako Paloma a Sergio Basañez ako seriálový Diego boli milencami nielen v telenovele ale aj na istý čas v súkromí. Pred začiatkom jej nakrúcania už boli len priateľmi, no s romantickými obrazmi problém nemali. Vzťah sa vytvoril aj medzi hercami Anette Michel a Rodrigo Abed, predstaviteľmi intrigánskych manželov Bárbary a Fabiána, ktorí sa manželmi stali aj v skutočnosti. Ich zväzok sa však po roku rozpadol.

Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor