Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víťazom pondelka Inkognito, Markíza s filmami ostáva pod priemerom! Na Joj sa podvečer vrátili špeciály Mojej mamy

Joj už po týždni zrušila v accesse Skutočné príbehy, siahla po prvých špeciálnych vydaniach Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Pondelok bez futbalu priniesol večer najviac divákov Joj. Lídrom sa stalo Inkognito, ktoré si celkovo pozrelo pod 7 % divákov, čo stačilo aj na post najsledovanejšieho programu dňa. Podielovo prekročilo 21 %. Nasledovný reprízový diel atakoval 21 %. Markíza je od nasadenia filmov na pondelky pod priemerom, snímka Vitajte v džungli jej šla nad 17 %. Darilo sa Jednotke s filmom Grand restaurant pána Septima a podielom nad 12 % u mladších divákov (cez 11 % v 12+).

Z ďalších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo okolo 5 a 6 %, Forrest Gump sa dostal na Dajto na 5 %. Kriminálky Wau uhrali pod 4, 5 a vyše 6 %, Lion na Plus sa dostal pod 5 %.

Cez deň Tour de France na Dvojke v komerčnej cieľovke získalo cez 20 %, Rodinné prípady podvečer prekročili 25 %. Joj po minulom týždni stopla podvečer vysielanie série Skutočné príbehy, ktorú nahradila špeciálmi Moja mama varí lepšie ako tvoja z roku 2015. Na úvod vytiahla výzvu Hetešovcov proti Bučkovcom, podarilo sa jej o niečo stúpnuť no i tak prepadla len s 10 %. Televízne noviny atakovali 27 %, Noviny prekročili 20 %. Celkovo však vyhrali so 400-tisíc divákmi, Televízne noviny sa dostali nad 355-tisíc. V celkovom publiku vyhralo deň Najlepšie počasie pred Inkognitom.

Čítať viac...
Nahor