Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Víťazom pondelka Inkognito, Farma vrcholí na najvyšších číslach série!

Reality šou sa mimo piatkového duelu takto vysoko dosiaľ nedostala.

Farma s blížiacim sa finále rastie. Pondelňajší návrat starých farmárov na statok dosiahol jeden z top výkonov celej série, keď ho malo sledovať vyše 7 % divákov s podielom 26,5 %. Farma sa takto vysoko ratingovo dostáva iba s piatkovým Duelom, ostatná časť prekonala aj štart reality šou. Napriek neskoršiemu času mala Farma dokonca celkovo viac divákov ako predchádzajúca Horná Dolná, konkrétne o približne 90-tisíc. V komerčnej cieľovke už ale bol vyššie komediálny seriál, sledovať ho malo 8 % divákov s podielom 23,5 %. Najvyššie z celého dňa v oboch cieľovkách dosiahlo Inkognito, prekonalo 8 ratingov s podielom cez 24 %. Reprízový diel podliezol 21 %. Kredenc ponúkol už tento pondelok reprízu, v nočných hodinách mal atakovať 23 %.

Z menších staníc snímka Maximálne riziko na Dajto podliezla 6 %, komédia Na ulici po opici v žltých šatách na Plus uhrala okolo 5 %. Vyššie boli prechádzajúci Profesionáli s podielom pod 7 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala okolo 4,5 a pod 5 %, Kosti a CSI Las Vegas na Wau zas okolo 2 a vyše 3 %.

Rodinné prípady podvečer stúpli pod 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. V čase svojho vysielania o málo viedli v spravodajskom súboji Televízne noviny, v podieli prekonali 25 %, Noviny šli pod 24 %. Opäť však mali celkovo viac divákov.

Čítať viac...
Nahor