Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Víťaz ČSMT Sýkora sa už dohodol so Simonom Cowellom: Kedy vystúpi v Britain´s Got Talent?

Cena pre víťaza štvrtej série Česko Slovensko má talent, Miroslava Sýkoru, okrem finančnej výhry 50-tis. eur, auta a zájazdu obsahovala aj vystúpenie pred Simonom Cowellom v britskej verzii formátu Got Talent, do ktorej sa po rokoch najznámejší porotca na svete vrátil. Sýkora do Londýna poletí už čoskoro.

Štvrtý víťaz Česko Slovensko má talent, koktajúci spevák Miro Sýkora, nakoniec predsa len vystúpi v Britain´s Got Talent. Napriek tomu, že sa tak podľa zákulisných rečí malo stať ešte v priebehu kastingových kôl, Sýkora sa stane jedným zo špeciálnych hosťov živých prenosov britského Talentu.

Sýkora sa ešte v apríli stihol stretnúť s otcom formátov Got Talent a X Factor, Simonom Cowellom. Stretnutie prebehlo v Londýne a ako sám spevák spomína, prebehlo v priateľskom duchu, pričom trvalo iba niečo okolo polhodiny. Schôdzka priniesla aj definitívnu pozvánku na priamy prenos do live show Britain´s Got Talent, pričom veľké vystúpenie by malo speváka čakať koncom mája. Medzi údajnými špeciálnymi hosťami živých kôl sú také mená ako Coldplay, Ellie Goulding, One Direction, Rita Ora, Ed Sheeran či Katy Perry. Miro Sýkora sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou dostane do luxusnej spoločnosti.

Čítať viac...
Nahor