Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

VIP lístky na megakoncert Saragossa band takmer vypredané!

Nitra, 28. 4. 2014 – Presne o dva mesiace sa uskutoční megakoncert Saragossa band v nitrianskom amfiteátri. Brány amfiteátra sa 28. júna otvoria o 17tej hodine, pred kapelou čaká návštevníkov veľká diskoshow rádia Anténa. Lístky na koncert sú v predaji iba tri týždne a VIP lístky sú už takmer vypredané!

Legendárna kapela Saragossa band sa po 5 rokoch opäť vráti aj na Slovensko. Tohoročnú sezónu odštartovala koncertom v Alpách na vrchu Ortler, ktorý je vysoký až 3 905 m.n.m. Kapela vtedy skonštatovala, že prostredie “poskytovalo málo vzduchu na spev, avšak koncert mal čarovnú atmosféru.” Na minimálne rovnako čarovnú atmosféru sa však tešia aj v prípade koncertu v Nitre pri príležitosti otvorenia Nitrianskeho kultúrneho leta. Spevák Harry Karrer na adresu jediného koncertu na Slovensku povedal: “Naposledy nás v Nitre čakal takmer plný amfiteáter a bola skvelá atmosféra. Veríme, že v júni bude ešte väčšia show, my sa na to veľmi tešíme!” Zjavne sa tešia aj Slováci, pretože necelé tri týždne od spustenia predaja lístkov sú predané už takmer všetky VIP lístky. Ich cena je 49,99 eur, obsahujú špeciálny VIP vstup, vyhradené sedenie, neobmedzený catering, stretnutie s kapelou po koncerte a tričko s podpismi členov kapely. Ak teda o takýto lístok máte záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Vstupenky na najväčšiu megashow tohto leta si môžete kúpiť v sieti Ticketportal (http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19491) – iba do konca mája za zvýhodnenú cenu 10,99 eur! V júni bude ich cena 12,99 eur a na mieste 14,99 eur. Nakoľko megakoncert Saragossa band je realizovaný pod záštitoy mesta Nitry, obyvatelia mesta majú zľavu 1 euro.

Saragossa band je na popovej scéne už 37 rokov, jej hviezda však nehasne, skôr naopak. Kapela, ktorá sa na prvých priečkach najväčších hitparád ocitala najmä v 80. rokoch, nesmie ani dnes chýbať na všetkých poriadnych akciách. Jej najznámejšími hitmi sú Agadou, Zabadak, Rastaman či Hands up. Kapela spieva vždy zásadne naživo, aj vďaka tomu patria jej koncerty už dlhodobo k najobľúbenejším.

Čítať viac...
Nahor