Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Adela s Danglom vo výstroji obleteli internet: Nakrúcanie Dvaja na jedného s hokejovou hviezdou, vieme akou!

Nedeľné popoludnie prinieslo nevšednú momentku Vinczeovej a Dangla uprostred historického centra Bratislavy vo výstroji, zistili sme, čo skutočne nakrúcali.

Je bežná nedeľa, nachádzate sa v Bratislave, autom presúvate popri Dunaji historickým centrom a pri moste SNP vás zastaví červená. Na priechode pre chodcov sa pred vami zrazu zjavia najznámejšie televízne tváre Adela Vinczeová a Dano Dangl, a to rovno oblečení v hokejovom výstroji.

Túto momentku dnes zdieľal autor fotografie a sociálne siete obehla v priebehu pár hodín. Nakoľko bolo jasné, že ide o televízne nakrúcanie, viacerí tipovali, že spoločne pripravujú dokrútky do televíznej ankety OTO, prípadne spoty pre RTVS a športovú udalosť roka, hokejové Majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok konajú práve na Slovensku.

Vinczeovú s Danglom však do historického centra Bratislavy vo výstroji dostalo nakrúcanie pre Markízu. Obaja pokračujú vo výrobe nových častí šou Dvaja na jedného, ktorá sa do stredajšieho prime-time Markízy chce v hlavnej časti jarnej sezóny usadiť v pevnej týždňovej periodicite. Práve pre šou Dvaja na jedného bolo aj toto nakrúcanie v Bratislave.

Kým Markíza zatiaľ do nových častí novej šou potvrdila len futbalistu Mareka Hamšíka a speváka Miroslava Žbirku, ako sme vás exkluzívne informovali, hovorí sa aj o angažovaní cyklistickej hviezdy Petra Sagana.

Poznáme už pritom aj ďalšieho hosťa programu, ktorého si Adela s Danglom zoberú vo svojom programe na paškál. Podľa našich informácií nakrúcanie dvojice vo výstroji súviselo s výrobou novej časti šou, ktorá bude venovaná hokejovému majstrovi sveta, brankárovi Jánovi Lašákovi.

Výroba vydania s jedným z najúspešnejších slovenských hokejistov prebiehalo iba v týchto dňoch, tento týždeň sa Lašák dokonca objavil aj vo vysielaní Telerána. Od moderátorov Dvaja na jedného mal dostať aj spomienkovú helmu s logom Dvaja na jedného a tvárami Vinczeovej a Dangla.

 

Čítať viac...
Nahor