Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vinári sa na Primu vrátia túto jeseň! Kde sa má usadiť utajovaná obrovská Marešova šou?

Česká komerčná dvojka pokračuje v ofenzíve, na jeseň ešte pritvrdí.

Úspešný seriál Primy, ktorý jej pri svojej prvej sezóne zabezpečil priemerne vyše milión divákov, by sa mal po roku vrátiť. Okolo Vinárov, ktorých Prima označuje za „najúspešnejší seriál vo svojej novodobej histórii“, nastalo po odvysielaní poslednej časti prvej série ticho. Televízia mala rokovať s tvorcami o pokračovaní, neskôr vyšli na verejnosť informácie, že by sa s natáčaním malo začať v máji. Situáciu však mal zamotať spor s Novou, ktorá si nárokovala práva na seriál. Ten pôvodne totiž tvorcovia Vinárov vyvíjali pre českého lídra.

Podľa našich informácií by sa však vo výrobe malo bez zaváhania pokračovať a nové diely seriálu chce Prima uviesť ešte túto jeseň. Nadviaže tak na prvú sériu seriálu, ktorá sa rovnako vysielala v jesennej sezóne.

Je prakticky jasné, že sa Vinári vrátia do nedeľného prime-time. V ňom aktuálne dominuje Nova s krimiseriálom Policie Modrava, ktorý pravidelne sleduje okolo dva milióny divákov. Či bude seriál pokračovať kontinuálne na jeseň, je nejasné.

S návratom Vinárov by sa tak v nedele na Prime nemala objaviť talentová šou a to napriek tomu, že je neoficiálne ohlásený veľký projekt s Leošom Marešom. O tom sa, paradoxne, nezmienila Prima ale samotný moderátor. „Na jeseň nová obrovská šou na Prime,“ odkázal krátko svojim fanúšikom moderátor prostredníctvom Instagramu. Podľa zákulisných informácií by sa mal tento veľký projekt usadiť v sobotnom prime-time, kde Prima dlhodobo buduje okno zábavných formátov.

Zdá sa tak, že v produkcii zábavných sobotných šou postúpi Prima o level vyššie. Vo svojich úvahách pri tom zamietla nasadiť na soboty ďalší ročník federálnej šou Česko Slovensko má talent, ktorý bude Joj, ako sme vás ako jediní informovali, vyrábať už len sama. Prima bude asistovať iba pri nábore súťažiacich.

Čítať viac...
Nahor