Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendové filmy pre Markízu, pondelok už vyrovnaný! Najvyššie z dní vyskočili utorňajšie Noviny, večer lídrom Dvojka

S filmami sa Markíze tento mesiac darí viac ako v júli.

Víkendové večery vyšli lepšie Markíze. Kým v piatok ešte s klasickou komédiou Dědictví aneb Kurvahošigutntág prekročila 17 %, v sobotu už s filmom Skús ma rozosmiať získala okolo 23 %. John Wick v nedeľu jej dosiahol vyše 22 %. Joj s piatkovým Všetko, čo mám rád podliezla 15 %, najmenej jej z víkendového programu uspeli sobotné Divé svine podielom len pod 13 %. Nedeľný James Bond: Quantum of Solace prekročil 14 %.

V pondelok Markíza večer odvysielala premiéru filmu Pixels, podliezla s ňou 6 ratingov s podielom 20,5 %. Inkognito získalo o niečo vyšší rating, keď 6 % atakovalo, podielovo mu to s kratšou dĺžkou stačilo na približne 20 %. V pondelok tiež štartovala nová telenovela Doma Neželaná nevesta, s prvými dvomi dielmi zhodne uhrala 1,8 ratingu s podielmi cez 6 %.

Dvojka v utorok večer zabodovala s predkolom Ligy majstrov medzi Spartakom Trnava a srbským tímom Crvena Zvezda, keď sa v prvom polčase dorovnala vedúcej Markíze ratingom takmer 5 % a podielom 16 % a v druhom polčase už viedla s vyše 5 ratingami a podielom cez 20 %. Markíza so Zámenou manželiek získala podiely takmer 17 % a 17,5 %, Krajina zajtrajška na Joj prekročila 14 %. Neželaná nevesta oproti pondelňajšiemu štartu klesla o tri až štyri ratingové desatiny s podielmi 4,5 a okolo 5 %.

Medzi spravodajstvami bol až do pondelka ratingový súboj prakticky absolútne vyrovnaný, až v prvý deň nového týždňa odskočili Televízne noviny o vyše rating s podielom cez 26 %, Noviny získali 20 %. V utorok sa situácia otočila a Noviny Joj vyskočili rovno na čelo dňa s ratingom pod 7 % a podielom až okolo 27 %, Televízne noviny veľmi neklesli s podielom okolo 25 %. V utorok sa Novinám podarilo priblížiť v celkovom počte divákov polmiliónovej hranici, čo bolo najvyššie zo všetkých programov uplynulých dní.

Čítať viac...
Nahor