Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Zápas s Rusmi opäť vysoko nad miliónom!

Pozrite si výsledky sledovanosti za predĺžený víkend.

PIATOK: Ďalšie nepríjemné prebudenie Markízy: Takúto prehru Búrlivého vína nečakala!

SOBOTA: Prehra s Fínmi na milión nedosiahla, trhla však hranicu 70 %!

NEDEĽA: V posledný deň týždňa sa opäť do veľkej pozornosti dostal slovenský hokej. Ešte pred tým svoj duel odohrali Česi s Nemcami, ktorý postupne stúpal od podielov okolo 12 % až ku 19-tke. Práve jeho tretia tretina sa prekrývala s podvečernými pôvodnými formátmi Markízy a Joj, ktorým sa príliš nedarilo. Domov na kľúč dopadol najhoršie s podielom len nad 14 %, reprízový Kredenc podrástol nad 19 %. Premiérové Nové bývanie uhralo 18,5 %. Slabý nábeh tradične škodí Televíznym novinám, ktoré sa v nedeľu dostali len k blízkosti 31 %. Krimi prekročili 21 %, Noviny Joj 24 %.

Večer sa už predstavili Slováci na MS v hokeji na svojom predposlednom zápase v skupine. Duel Slovenska s Ruskom podľa očakávaní pútal pozornosť, s prvou tretinou sa prehupol cez 1,1 milióna divákov, v druhej časti cez 1,23 a v tretej tretine už cez 1,26 milióna divákov. Priemerne zápas sledovalo podľa informácií z prostredia televízie 1,21 milióna divákov. V 12 – 54 sa hokej hýbal okolo 54, 56 a 62 %.

Markíza s Joj v tom čase už tradične na honosné výsledky nemysleli. Markíze k lepším číslam nepomohol ani Kameňák 4 s podielom pod 11 %, film Kráska a zviera na Joj uhral podiel nad 7 %. Menšie stanice boli vcelku vyrovnané, Dajto s 1. Jánošíkom uhralo podiel pod 4 %, Déja vu na Plus dosiahlo share 3,5 %, obe porcie Zámeny manželiek Domy sa dostali cez 3 %.

Foto: FB Slovenská hokejová reprezentácia

Čítať viac...
Nahor