Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Superstar s prvým finále späť ku tridsiatke, Joj nedeľný film nevyšiel!

Televízna dvojka na Dušičky uviedla krvavú premiéru, na masy však nezacielila.

PIATOK, SOBOTA: Milujem Slovensko s rekordom sezóny! Vysoko aj Duel Farmy, sobota s prekvapeniami
(výsledky za piatok a sobotu sú bez započítania oneskorenej sledovanosti)

NEDEĽA: Nedeľný podvečer Markízy, zdá sa, poslednýkrát v tejto sezóne posilnila repríza novej série Hornej Dolnej. Opäť šla vysoko, keď ju podľa našich informácií sledovalo vyše deväť percent divákov a podiel sa dostal cez 30 %. Dvihnúť sa oproti predchádzajúcim týždňom dokázalo Nové bývanie, keď sa blížilo k 19 %. Sledovanejšie hlavné správy mala Joj, podielovo šli Noviny cez 28 %, napriek silnému nábehu si príliš nepolepšili Televízne noviny s podielom vyše 29 %.

Superstar dostala prvú nedeľu v priebehu aktuálneho ročníka novú konkurenciu. Joj presunula V siedmom nebi na štvrtky a v nedele začala uvádzať filmové kinopremiéry. Na prvý raz však neuspela, keď nevybrala univerzálny titul a s premiérou Abraham Lincoln: Lovec upírov uhrala len tesne cez šesť ratingov pri podieli 17,4 %. Oproti bežným vydaniam Siedmeho neba klesla o približne 1 – 2 ratingy. Paradoxne pred odsunom dosiahla Rozborilova šou druhý najlepší výkon série.

Značne si polepšila Superstar, ktorá sa po slabých semifinále vrátila nad ratingovú desiatku a priblížila sa podielovej tridsiatke. Podľa našich informácií ju sledovalo 10,8 % divákov s podielom 29,7 %. Celodenne ju predbehli Noviny a najsledovanejší program dňa Najlepšie počasie. Rozhodnutie prvého finálového večera, v ktorom vypadol Daniel Křížka malo sledovať 6,7 % divákov s podielom 34,4 %.

Menšie stanice príliš nevyskočili, Doma so snímkou Zoznámte sa, Joe Black uhrala nad 5 %, Dajto s filmom Bad Boys šlo pod túto hranicu, snímka Na krídlach vážky vyniesla Plus share pod 4 %.

Čítať viac...
Nahor